کاور تاتو با رنگ پوست یا ریموو تاتو؟؟؟


58 / 100

کاور تاتو چیست؟ کاور تاتو با رنگ پوست به معنی مخفی کردن جای زخم و بخیه و یا اصلاح تاتوهای قدیمی است. در این تکنیک تاتوکار با استفاده از رنگ تاتو  همرنگ پوست تاتو قدیمی را کاور می‌کند. کاور تتو با رنگ پوست نیاز به یک فرد حرفه‌ای و متخصص دارد. فرد متخصص باید با ترکیب رنگ‌های پوستی طیف رنگی مطابق با پوست را ایجاد کند. در صورتی که این تکنیک به صورت غلط انجام شود در واقع یک لایه تاتو با رنگ بژ بر روی پوست مشتری ایجاد می‌شود. اگر فکر می‌کنید کاور تتو با تتو رنگ پوست گزینه مناسبی است در ادامه این مطلب از وب سایت مریم حیدری با ما همراه باشید و تا آخر این مطلب را بخوانید.

کاور تاتو با رنگ پوست ممکن است؟؟

بیشترین رنگی که برای تتو استفاده می‌شود، رنگ مشکی یا سبز تیره استاندارد است. معمولا رنگ تاتو پوست در پوشش دهی یک خالکوبی با رنگ تیره کمتر موقفیت آمیز است. شاید با جمله پاک کردن تاتو با رنگ پوست مواجه شده باشید. در اصل خالکوبی قدیمی شما پاک نمی‌شود. بلکه با رنگ پوست کاور و پوشیده می‌شود. یعنی تاتو همچنان در جای خود باقی می‌ماند. برای اینکه این موضوع را بهتر درک کنید در زیر برای شما عزیزان یک مثال آورده‌ایم:

فرض کنید یک شیشه با رنگ روشن را روی یک شیشه تیره بگذارید. با این حال شیشه تیره را می‌توانید با رنگ جدیدی ببینید.

انواع کاور تاتو

بسیاری از افراد هستند که دوست دارند جای زخم یا بخیه خود را کاور کنند. برای مثال با تکنیک کاور تاتو رنگ پوست می‌توان موارد زیر را هم کاور کرد:

  • کاور تاتو قدیمی
  • کاور تاتو بازو
  • و کاور تاتو دست
  • کاور تاتو ابرو
  • و کاور جای زخم و جای بخیه
  • و….

کاور تاتوهای قدیمی و خراب با رنگ پوست

اگر از تتوهای قدیمی خود خسته شده‌اید با رنگ بدن و پوست می‌توانید نتیجه دلخواهی بگیرید. اما گاهی ممکن است که طرح بسیار قدیمی باشد و با این تکنیک نتوان کاری کرد.  برای اینکه تاتو قدیمی و کاور تتو را به بهترین شکل انجام دهید باید دو لایه از رنگ را از بین ببرید و شرایط را پیچیده‌تر کنید تا نتیجه مطلوبی بگیرید. البته اگر تاتو قدیمی را ریموو کنید بهتر است. زیرا گاهی جوهرهای زیر پوست توسط افراد غیر حرفه‌ای و غیر متخصص بیشتر می‌شوند.

پاک كردن تاتو با رنگ بژ

از رنگ‌های بژ در کل جهان برای کاور تتو، اسکارها و جای زخم استفاده می‌شود. هرچند کاور کردن زخم به معنی تغییر رنگ زخم است و بافت پوست را تغییر نمی‌دهد. اما با این حال کاور تاتو با رنگ پوست و بژ تاثیر زیادی در زیبایی و افزایش اعتماد به نفس دارد. در برخی از موارد رنگ پوست بدن برای اصلاح خطا در حین اجرای تاتو بدن استفاده می‌شود. به همین دلیل از لحاظ علمی کاور تتو با رنگ پوست برای از بین بردن رنگدانه‌های زیر پوست کاربردی ندارد.

کاور تاتو با رنگ پوست یا پاک کردن تاتو؟

با توجه به این مطلبی که خواندید و متوجه شدید در بسیاری از موارد کاور تاتو با رنگ پوست بسیار عالی است و اعتماد به نفس افراد را زیاد می‌کند. اما گاهی استفاده از این تکنیک پاسخگوی نیاز مشتری نیست. به همین دلیل بهترین کار این است که ریموو تاتو را انجام دهید. خانم مریم حیدری با استفاده از مواد ریموور باکیفیت ریموو و پاک کردن تاتو را به بهترین شکل انجام می‌دهند.

ما به شما عزیزان توصیه می‌کنیم چه برای کاور تاتو با رنگ پوست و چه برای ریموو تاتو حتما به مرکزی معتبر مراجعه کنید. زیرا گاهی در کاور تاتو ممکن است فردی متخصص نباشد و رنگدانه‌ها زیر پوست بیشتر شوند. یکی از بهترین افراد برای ریموو تاتو و کاور تاتو خانم مریم حیدری است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *