هاشور ابرو

بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران

هاشور ابرو از خدمات آرایش نیمه دائم و سبک جدیدی از تاتو ابرو دخترانه می‌باشد که فرم دلخواه و زیبایی برای ابروها ایجاد می‌کند. هاشور ابرو طبیعی را توسط بهترین میکروپیگمنتیشن کار در تهران در مرکز هاشور خانم مریم حیدری انجام می‌دهیم.

بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران

تیمی متشکل از بهترین هاشور کار ابرو در تهران را داریم و بهترین خدمات هاشور مویی ابرو را ارائه می‌نماییم. برگزاری دوره آموزش هاشور ابرو در تهران به صورت ورکشاپ و خصوصی از دیگر خدمات ما می‌باشد. در صورتی که به دنبال یافتن تخصصی‌ترین مرکز هاشور ابرو در شرق تهران هستید کافیست به مرکز تخصصی فیبروز خانم مریم حیدری مراجعه نمایید.

هاشور ابرو چیست؟

هاشور ابرو طبیعی‌ترین روش برای قرینه سازی و مرتب کردن ابرو است. در این تکنیک از خطوط ظریف و نامساوی به صورت سه بعدی در جهت رویش ابروها برای ایجاد تغییر در فرم ابروها استفاده می‌شود. این خطوط با خطای دید سبب می‌شوند تا ابرو پرپشت‌تر نشان داده شود. هاشور به دو روش مختلف میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن انجام می‌شود.

هاشور ابرو چیست؟

در انجام میکروبلدینگ ابرو از دستگاه برقی و در میکروبلیدینگ ابرو از دستگاه بلید استفاده می‌نماییم. لازم به ذکر است که هر دو روش با بالاترین کیفیت ممکن توسط بهترین هاشور زن در تهران در مرکز تخصصی مریم حیدری قابل انجام می‌باشند.

مزایای هاشور ابرو

مزایای هاشور ابرو بسیار زیاد می‌باشند و همین مزایا کمک نموده تا این روش به شدت مورد استقبال قرار گیرد. از نمونه مزایای فیبروز ابرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قرینه‌سازی ابروها

قرینه بودن ابروها در زیبایی چهره تاثیر بسیار زیادی دارد. برخی افراد به‌طور طبیعی ابروهای قرینه ندارند. قبل از انجام هاشور، ابروها با استفاده از دیوایدر و خط کش طراحی می‌شوند. این ابزارها به قرینه کشیدن ابروها کمک می‌نمایند. هاشور بر روی طرح کشیده شده انجام می‌شود. با استفاده از این تکنیک می‌توان فرم دلخواه را به ابروها داد و نواقص آنها را از بین برد.

  • هاشور ابرو طبیعی

در تکنیک هاشور، جای خالی ابروها با استفاده از خطوط بسیار ظریف و شبیه به مو با رنگ‌های طبیعی پر می‌شود. با توجه به اینکه این روزها دیگر نمونه تاتوهای پر رنگ قدیمی طرفداری ندارند، این روش به شدت مورد استقبال قرار گرفته است. هاشور طبیعی بهترین انتخاب برای داشتن ابروهایی زیبا است و به کمک آن می‌توان مدل دلخواه را به ابروها داد.

  • عدم نیاز به لوازم آرایش ابرو

با توجه به شیمیایی بودن لوازم آرایشی، استفاده مداوم از آنها سبب ریزش ابروها خواهد شد. با انجام این آرایش نیمه دائم همیشه و در هر شرایطی ابروهایی خوش حالت و خوش فرم خواهید داشت. در نتیجه نیاز نیست تا در ارتباط با آرایش ابروهای خود نگران باشید. عدم استفاده از لوازم آرایشی در هزینه‌های شما نیز صرفه جویی خواهد کرد. بعلاوه نگران پاک شدن آن نیز نخواهید بود.

  • قیمت هاشور ابرو مناسب است

قیمت هاشور ابرو نسبت به خدماتی مانند کاشت ابرو و یا خرید لوازم آرایش ابروها بسیار مناسب‌تر می‌باشد. با پرداخت مبلغی مناسب تا مدت‌ها نیازی به استفاده از لوازم آرایش ابرو مانند مداد، سایه، ریمل ابرو و ….. نخواهید داشت. قیمت هاشور نسبت به ماندگاری و فواید آن بسیار مقرون به صرفه است. از طرفی نیز همیشه ابروهای شما خوش حالت و منظم خواهند بود. 

  • نیمه دائمی بودن هاشور ابرو

با توجه به نیمه دائمی بودن هاشور به راحتی قادر به ایجاد تغییر در مدل ابروهای خود خواهید بود. برای این کار لازم است تا از خدمات ریموو تاتو ما در سالن زیبایی مریم حیدری استفاده نمایید. هاشور مانند تاتوهای قدیمی پررنگ نیست و همین خاصیت آن شما را به دردسر نخواهد انداخت. در نتیجه به راحتی قادر به ایجاد تغییرات دلخواه در مدل آن خواهید بود.

صرفه جویی در وقت هاشور ابرو

با استفاده از این تکنیک نیازی به گذاشتن وقت برای آرایش ابروهایتان نخواهید داشت. برای وضو گرفتن نیازی به پاک کردن ندارد. در زمان‌هایی که به استخر می‌روید هم ابروهایی زیبا دارید. اگر شما از آن دسته بانوانی هستید که در زمینه آرایش ابرو خیلی متخصص نیستید و یا زمان کافی برای انجام آن را ندارید قطعا این تکنیک برای شما بسیار کاربردی خواهد بود. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *