ریموو تاتو ابرو

مرکز تخصصی ریموو تاتو ابرو

ریموو تاتو ابرو با استفاده از مواد ریموور از خدمات ما در تخصصی‌ترین مرکز پاک کردن تاتو قدیمی در شرق تهران، آکادمی مریم حیدری است. این روزها برای پاک کردن تاتو ابرو از روش‌های مختلفی از جمله پاک کردن تاتو ابرو با لیزر و یا استفاده از ریموور استفاده می‌شود.

پریموو تاتو ابرو با مواد از تخصص‌های ما در آکادمی مریم حیدری می‌باشد و می‌توانیم برای شما عزیزان تاتوهای قدیمی را به‌طور کامل پاک کنیم. استفاده از این روش بدون درد و دوران نقاهت می‌باشد.

ریموو تاتو ابرو با مواد به دو روش مختلف زیر انجام می‌شود:

استفاده از اسیدهای ضعیف شده میوه که استفاده از آن نیازمند تخصص بسیار زیادی است. چراکه این روش خطرناک می‌باشد.
روش بعدی استفاده از مواد ریموور ارگانیک می‌باشد. این مواد بدون عارضه و کم خطر هستند.
بهترین روش ساکشن پاک کردن تاتو ابرو

با توجه به اینکه این روزها مدل‌های قدیمی تاتو دیگر مورد استقبال قرار نمی‌گیرند، بسیاری از خانم‌هایی که تاتو ابرو قدیمی دارند به دنبال یک روش مطمئن برای پاک کردن تاتو ابرو قدیمی خود می‌باشند.این مسئله سبب شده تا روش‌های متفاوتی برای پاک کردن تاتو ابرو بوجود آید. اما شما باید بتوانید بهترین و کم خطرترین روش ممکن را انتخاب نمایید.

دیگر خدمات سالن زیبایی مریم حیدری : خدمات میکروبلیدینگ ابرو

ریموو تاتو ابرو با مواد ریموور را می‌توان یکی از بهترین روش‌های ساکشن تاتو ابرو دانست. مواد ریموور تاتو برای پاک کردن انواع تاتو مورد کاربرد می‌باشند. این مواد از برندهای مختلف در بازار موجود هستند. ما در سالن زیبایی مریم حیدری از بهترین مواد ممکن برای ریموو تاتو شما عزیزان استفاده می‌نماییم. این مواد دارای ویتامین C، هیالورونیک اسید و کلاژن می‌باشند. به همین دلیل نیز قابلیت بازسازی پوست را دارند.

برای ریموو تاتو ابرو تاتو شما عزیزان ابتدا تاتو را مورد بررسی قرار می‌دهیم. این کار کمک می‌نماید تا بتوانیم بهترین روش ممکن برای ساکشن تاتو را به شما معرفی نماییم.

هزینه ریموو تاتو ابرو

در استفاده از روش‌های مختلف برای ریموو تاتو ابرو توجه به وضعیت تاتو از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. رنگ تاتو، عمق و قدمت آن از عوامل بسیار مهم می‌باشند. انتخاب روش ریموو از دیگر نکات مهم در تعیین قیمت است. اما برای تعیین قیمت ریموو تاتو ابرو با مواد ریموور باید به تعداد جلسات مورد نیاز برای پاک کردن تاتو توجه نمود.

هزینه ریموو تاتو ابرو

برای اطلاع از قیمت دقیق ریموو تاتو ابرو خود می‌توانید بامشاوران سالن زیبایی مریم حیدری، تخصصی‌ترین مرکز پاک کردن تاتو ابرو شرق تهران در ارتباط باشید.

ریموو تاتو ابرو ابرو چگونه انجام می‌شود؟

در سالن زیبایی مریم حیدری برای ریموو تاتو ابرو طی مراحل زیر اقدام می‌نماییم:

پس از پاک کردن پوست از آلودگی‌ها و ضدعفونی کردن آن بر روی پوست از مواد بی‌حسی استفاده می‌نماییم.
از سوزنی با سایز 0.5 تا 1.5 میلی‌متری استفاده می‌کنیم. انتخاب سوزن بستگی به عمق تاتو ابرو شما خواهد داشت. در این مرحله بر روی پوست خراش‌هایی را ایجاد می‌کنیم.

با استفاده از گوش پاک کن مواد ریموور را بر روی تاتو میزنیم.

عمق سوزن را کمتر کرده، با استفاده از گوش پاک کن مواد را بر روی تاتو زده و پس از چند دقیقه مجدد آن را تمیز می‌کنیم.

مرحله قبلی را چندین بار تکرار می‌کنیم. لازم به ذکر است که این مرحله بسیار حساس بوده و نیازمند دانش و تخصص در این زمینه می‌باشد.

با توجه به حساسیت بسیار بالا خدمات ریموو تاتو ابرو ما در آکادمی مریم حیدری با بهترین ریموو کارها انجام می‌شود. در نتیجه با اطمینان خاطر می‌توانید از خدمات ما بهره‌مند شوید.

ریموو تاتو ابرو چه مزایایی دارید؟

مواد ریموور مورد استفاده توسط ما از مواد ارگانیک می‌باشند. برخلاف مواد اسیدی، این مواد به هیچ عنوان سبب ایجاد اسکار و یا زخم نخواهند شد. در نتیجه پوست به سرعت بهبود می‌یابد. این مواد دارای ویتامین C و کلاژن می‌باشند. در نتیجه به بازسازی پوست کمک زیادی می‌نمایند.

با توجه به ایجاد خراش‌های پوستی، این مواد، کمک می‌نمایند تا پوست‌تان ترمیم شود. لازم به ذکر است که ریموو تاتو ابرو با ریموور بایستی توسط یک پیگمنتر متخصص انجام شود. تا بتوان عارضه‌های پوستی را به شدت کاهش داد. ما در آکادمی مریم حیدری به صورت تضمینی این خدمات را به شما عزیزان ارائه می‌نماییم.

مراقبت هاب بعد از ریموو تاتو ابرو

در صورتی که تصمیم دارید با استفاده از پاک کردن تاتو ابرو خود را پاک کنید، لازم است تا قبل از مراجعه به نکات زیر توجه نمایید:

حداقل تا یک هفته قبل از جلسه ریموو لازم است تا از اقداماتی مانند سولار، لایه برداری پوست و لیزر خودداری کنید.
به هیچ عنوان تاتو خود را رنگ نکنید.
با توجه به ایجاد برش‌ها روی پوست از قرص‌های رقیق کننده خون استفاده نکنید.

نکات مهم بعد از ریموو تاتو ابرو

پس از مراجعه برای پاک کردن و ساکشن تاتو لازم است تا به موارد زیر توجه نمایید:

شستن پوست تا 3 روز برای شما ممنوع می‌باشد.

لازم است تا ترمیم نهایی پوست از پماد‌هایی مانند ویتامین A استفاده نمایید. این پمادها به ترمیم هرچه سریع‌تر پوست به شما کمک می‌نمایند.

برای استفاده از لوازم آرایشی به هیچ عنوان عجله نداشته باشید. لازم است که پوست شما به‌طور کامل ترمیم شود.

حتما در جلسات مشخص شده برای ترمیم ریموو خود مراجعه نمایید. چراکه این جلسات براساس تاریخ‌های دقیق و معین تعیین می‌شوند.

از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید، رفتن به استخر و جکوزی و استفاده از آب داغ در حمام به شدت پرهیز کنید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *