ریموو تاتو ابرو

ریموو تاتو ابرو یکی از ساده ترین و سریع ترین روش حذف و پاک کردن تتو ابرو های قدیمی است، به این موضوع توجه داشته باشید که این روش در بسیاری از کلینیک ها غیر حرفه ای باعث آسیب به پوست صورت و ریشه ابرو می شود و یا در چندین جلسه این فرآیند را انجام می  دهند که باعث می شود شما برای زیبایی خود دست نگه دارید.

اما روش ریموو تاتو ابرو در سالن زیبایی مریم حیدری کاملا اصولی و با رعایت تمامی نکات پزشکی انجام می شود تا آسیب به پوستو ابرو شما به صفر برسد و همچنین باید به این موضوع توجه داشته باشید که این فرآیند فقط در یک جلسه انجام خواهد شد و بعد انجام ریموو تاتو ابرو نیاز مجدد به حضور برای ترمیم یا رسیدگی ندارید.

برای مشاوره رایگان و رزرو وقت می توانید به صورت مستقیم با مدیریت مجموعه سالن زیبایی مریم حیدری در ارتباط باشید تا با توجه به نوع ابرو و مدل تتو شما بتوانند بهترین راهنمایی را ارائه دهند، در بعضی از مواقع شما می توانید با انجام خدمات زیبایی ابرو همانند فیبروز ابرو زیبایی ابرو خود را بازگردانید و نیاز به ریموو تاتو ابرو نداشته باشید.

بسیاری از افراد گمان می‌کنند که ریموو تاتو ابرو امکان‌پذیر نیست. اما کاملاً در اشتباه هستند! در واقع با پیشرفت مهارت‌های تاتو صورت و همچنین تکنولوژی‌های زیبایی بهداشتی، امروز امکان ریموو تاتو ابرو وجود دارد. همچنین پس از ریمو تاتو ابروهای خود می‌توانید؛ مجدداً تاتو جدیدی انجام بدهید.

اما با این حال باید توجه کنیم که باید برای انجام این کار حتما به یک مرکز معتبر مراجعه کنید تا یک فرد حرفه‌ای ریموو تاتو ابروی شما را انجام بدهد. امروزه مراکز خیلی کمی تسلط کافی به انجام خدمات تاتو ابرو یا ریموو تاتو ابرو را دارند.

بنابراین در ادامه با ما همراه باشید تا علاوه بر کسب اطلاعات کافی در زمینه خدمات ریموو تاتوی ابرو، بهترین مرکز انجام ریموو تاتو را هم معرفی کنیم.

ریموو تاتو ابرو  چیست؟

تاتو ابرو همان تزریق رنگ با سوزن در طرح‌های مختلف به ابرو و سایر قسمت‌های پوست صورت است که به عمق لایه دوم پوست نفوذ پیدا می‌کند. با این حال امروزه با پیشرفت محصولات آرایشی و همچنین دستگاه‌های تاتو امکان ریموو تاتو ابرو به وجود آمده است. این دستگاه‌ها با تزریق محصولات پاک کننده رنگ به درون لایه‌های پوست، امکان پاکسازی رنگ تاتو را فراهم می‌کنند.

در واقع تتوکار یا کادر ریموو تاتو ابرو با استفاده از سوزن‌های نسبتاً عمیقی که به داخل پوست صورت راه پیدا می‌کنند؛ رنگ را طی چند جلسه از درون پوست خارج کرده و به همین طریق ریموو تاتو ابرو صورت می‌گیرد.

البته خروج رنگ از ابرو به جنس پوست شما و رنگ استفاده شده هم بستگی دارد. گاهی به دلیل همین عوامل، خروج رنگ از پوست مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید. البته معمولاً طی چند جلسه امکان پاکسازی کامل رنگ تاتو ابرو وجود خواهد داشت.

همچنین توجه کنید که در صورت استفاده از انواع رنگ‌های نامرغوب یا غیر اورجینال، پس از انجام تاتو، رنگ در ابروی شما پخش خواهد شد.

حذف تاتو ابرو زمانبر خواهد بود؛ بنابراین بهتر است تا زمان پاکسازی کامل تتو ابروها به توصیه‌های آرایشگر خود گوش کنید و اقدامات لازم را جهت جوابدهی سریعتر پوست خود انجام بدهید.

هزینه ریموو تاتو ابرو

هزینه ریموو تاتو ابرو کاملا به متریال استفاده شده و مهارت آرایشگر شما بستگی خواهد داشت. در واقع آرایشگر با توجه به جلساتی که ریموو تاتو ابروی شما ادامه پیدا خواهد کرد؛ باید هزینه دریافت کند و این هزینه به دلیل استفاده از انواع سوزن و مواد آرایشی بهداشتی متفاوت است. بنابراین شما باید برای برآورد هزینه تاتو ابروهای خود اطلاعات کاملی درباره تعداد جلسات مورد نیاز و همچنین نرخ پایه آرایشگر خود داشته باشید.

البته معمولاً آرایشگرها با توجه به قیمت اعلام شده از اتحادیه خود هزینه ریمو تاتو ابرو را اندازه‌گیری می‌کنند. همچنین اگر شما به استفاده از متریال با کیفیت تاکید داشته باشید؛ مطمئناً هزینه ریموو ابروهای شما بالاتر خواهد رفت. در نظر بگیرید که ریموو کامل ابروها ممکن است زمانبر و هزینه بر باشد. اما پس از انجام کامل آن هیچ رنگی درون پوست ابروهای شما باقی نخواهد ماند.

همچنین در صورتی که ریموو ابرو در کوتاه مدت انجام شود؛ کیفیت آن تفاوتی با ریمو و ابرو در بلند مدت نخواهد داشت. البته معمولاً از همان ابتدا و طی جلسات مشاوره ابرو، هزینه و همچنین تعداد جلساتی که نیاز است در سالن حضور پیدا کنید؛ به شما اطلاع داده خواهد شد.

ریموو تاتو ابرو  در تهرانپارس

خوشبختانه سالن مریم حیدری واقع در شهر تهران و منطقه تهرانپارس در حال حاضر خدمات ریموو تاتو ابرو را به ساکنین شرق تهران و البته همه مراجعه کنندگان ارائه می‌کند. مراجعه به مرکز ریموو تاتو ابرو در تهرانپارس یکی از بهترین انتخاب‌ها بوده و در صورت دسترسی حتماً از  این فرصت استفاده کنید.

زمانی که تاتو ابرو صورت می‌گیرد؛ تاتو آرتیست موظف است؛ شرایط پاکسازی آن در آینده و همچنین نحوه نگهداری از تاتو را توضیح دهد. همچنین زمانی که برای ریموو تاتو ابرو به منطقه تهرانپارس مراجعه می‌کنید؛ می‌توانید در جلسات مشاوره سالن زیبایی مریم حیدری شرکت کنید.

البته این جلسات کاملاً رایگان بوده و امکان حضور عموم در داخل آنها وجود دارد. بنابراین به عنوان یک فرد آگاه و حساط از ابتدا سالن مناسبی را انتخاب کنید و در جلسات مشاوره اطلاعات خود را در زمینه ریموو تاتو ابرو افزایش دهید.

مرکز زیبایی ریموو تاتو ابرو

خوشبختانه امکان حذف رنگ و ریموو تاتو ابرها در شهر تهران و در مرکز زیبایی مریم حیدری هم به وجود آمده است. به همین خاطر می‌توانید با مراجعه به منطقه تهران پارس و سالن زیبایی مریم حیدری با بهترین متریال موجود ریموو تاتو ابروهای خود را انجام بدهید.

البته مرکز زیبایی ریموو تاتو ابرو مریم حیدری کادر بسیار مجرب و با مهارتی هم دارد که در سریع‌ترین زمان ممکن این کار برای شما انجام می‌دهند. همچنین امکان شرکت در جلسات مشاوره و دریافت اطلاعات لازم در زمینه ریموو تاتو قبل از مراجعه جهت انجام این کار وجود دارد.

مرکز تخصصی ریموو تاتو ابرو

ریموو تاتو ابرو با استفاده از مواد ریموور از خدمات ما در تخصصی‌ترین مرکز پاک کردن تاتو قدیمی در شرق تهران، آکادمی مریم حیدری است. این روزها برای پاک کردن تاتو ابرو از روش‌های مختلفی از جمله پاک کردن تاتو ابرو با لیزر و یا استفاده از ریموور استفاده می‌شود.

پریموو تاتو ابرو با مواد از تخصص‌های ما در آکادمی مریم حیدری می‌باشد و می‌توانیم برای شما عزیزان تاتوهای قدیمی را به‌طور کامل پاک کنیم. استفاده از این روش بدون درد و دوران نقاهت می‌باشد.

ریموو تاتو ابرو با مواد به دو روش مختلف زیر انجام می‌شود:

استفاده از اسیدهای ضعیف شده میوه که استفاده از آن نیازمند تخصص بسیار زیادی است. چراکه این روش خطرناک می‌باشد.
روش بعدی استفاده از مواد ریموور ارگانیک می‌باشد. این مواد بدون عارضه و کم خطر هستند.
بهترین روش ساکشن پاک کردن تاتو ابرو

با توجه به اینکه این روزها مدل‌های قدیمی تاتو دیگر مورد استقبال قرار نمی‌گیرند، بسیاری از خانم‌هایی که تاتو ابرو قدیمی دارند به دنبال یک روش مطمئن برای پاک کردن تاتو ابرو قدیمی خود می‌باشند.این مسئله سبب شده تا روش‌های متفاوتی برای پاک کردن تاتو ابرو بوجود آید. اما شما باید بتوانید بهترین و کم خطرترین روش ممکن را انتخاب نمایید.

دیگر خدمات سالن زیبایی مریم حیدری : خدمات میکروبلیدینگ ابرو

ریموو تاتو ابرو با مواد ریموور را می‌توان یکی از بهترین روش‌های ساکشن تاتو ابرو دانست. مواد ریموور تاتو برای پاک کردن انواع تاتو مورد کاربرد می‌باشند. این مواد از برندهای مختلف در بازار موجود هستند. ما در سالن زیبایی مریم حیدری از بهترین مواد ممکن برای ریموو تاتو شما عزیزان استفاده می‌نماییم. این مواد دارای ویتامین C، هیالورونیک اسید و کلاژن می‌باشند. به همین دلیل نیز قابلیت بازسازی پوست را دارند.

برای ریموو تاتو ابرو تاتو شما عزیزان ابتدا تاتو را مورد بررسی قرار می‌دهیم. این کار کمک می‌نماید تا بتوانیم بهترین روش ممکن برای ساکشن تاتو را به شما معرفی نماییم.

هزینه ریموو تاتو ابرو

در استفاده از روش‌های مختلف برای ریموو تاتو ابرو توجه به وضعیت تاتو از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. رنگ تاتو، عمق و قدمت آن از عوامل بسیار مهم می‌باشند. انتخاب روش ریموو از دیگر نکات مهم در تعیین قیمت است. اما برای تعیین قیمت ریموو تاتو ابرو با مواد ریموور باید به تعداد جلسات مورد نیاز برای پاک کردن تاتو توجه نمود.

هزینه ریموو تاتو ابرو

برای اطلاع از قیمت دقیق ریموو تاتو ابرو خود می‌توانید بامشاوران سالن زیبایی مریم حیدری، تخصصی‌ترین مرکز پاک کردن تاتو ابرو شرق تهران در ارتباط باشید.

ریموو تاتو ابرو ابرو چگونه انجام می‌شود؟

در سالن زیبایی مریم حیدری برای ریموو تاتو ابرو طی مراحل زیر اقدام می‌نماییم:

پس از پاک کردن پوست از آلودگی‌ها و ضدعفونی کردن آن بر روی پوست از مواد بی‌حسی استفاده می‌نماییم.
از سوزنی با سایز 0.5 تا 1.5 میلی‌متری استفاده می‌کنیم. انتخاب سوزن بستگی به عمق تاتو ابرو شما خواهد داشت. در این مرحله بر روی پوست خراش‌هایی را ایجاد می‌کنیم.

با استفاده از گوش پاک کن مواد ریموور را بر روی تاتو میزنیم.

عمق سوزن را کمتر کرده، با استفاده از گوش پاک کن مواد را بر روی تاتو زده و پس از چند دقیقه مجدد آن را تمیز می‌کنیم.

مرحله قبلی را چندین بار تکرار می‌کنیم. لازم به ذکر است که این مرحله بسیار حساس بوده و نیازمند دانش و تخصص در این زمینه می‌باشد.

با توجه به حساسیت بسیار بالا خدمات ریموو تاتو ابرو ما در آکادمی مریم حیدری با بهترین ریموو کارها انجام می‌شود. در نتیجه با اطمینان خاطر می‌توانید از خدمات ما بهره‌مند شوید.

ریموو تاتو ابرو چه مزایایی دارید؟

مواد ریموور مورد استفاده توسط ما از مواد ارگانیک می‌باشند. برخلاف مواد اسیدی، این مواد به هیچ عنوان سبب ایجاد اسکار و یا زخم نخواهند شد. در نتیجه پوست به سرعت بهبود می‌یابد. این مواد دارای ویتامین C و کلاژن می‌باشند. در نتیجه به بازسازی پوست کمک زیادی می‌نمایند.

با توجه به ایجاد خراش‌های پوستی، این مواد، کمک می‌نمایند تا پوست‌تان ترمیم شود. لازم به ذکر است که ریموو تاتو ابرو با ریموور بایستی توسط یک پیگمنتر متخصص انجام شود. تا بتوان عارضه‌های پوستی را به شدت کاهش داد. ما در آکادمی مریم حیدری به صورت تضمینی این خدمات را به شما عزیزان ارائه می‌نماییم.

مراقبت هاب بعد از ریموو تاتو ابرو

در صورتی که تصمیم دارید با استفاده از پاک کردن تاتو ابرو خود را پاک کنید، لازم است تا قبل از مراجعه به نکات زیر توجه نمایید:

حداقل تا یک هفته قبل از جلسه ریموو لازم است تا از اقداماتی مانند سولار، لایه برداری پوست و لیزر خودداری کنید.
به هیچ عنوان تاتو خود را رنگ نکنید.
با توجه به ایجاد برش‌ها روی پوست از قرص‌های رقیق کننده خون استفاده نکنید.

نکات مهم بعد از ریموو تاتو ابرو

پس از مراجعه برای پاک کردن و ساکشن تاتو لازم است تا به موارد زیر توجه نمایید:

شستن پوست تا 3 روز برای شما ممنوع می‌باشد.

لازم است تا ترمیم نهایی پوست از پماد‌هایی مانند ویتامین A استفاده نمایید. این پمادها به ترمیم هرچه سریع‌تر پوست به شما کمک می‌نمایند.

برای استفاده از لوازم آرایشی به هیچ عنوان عجله نداشته باشید. لازم است که پوست شما به‌طور کامل ترمیم شود.

حتما در جلسات مشخص شده برای ترمیم ریموو خود مراجعه نمایید. چراکه این جلسات براساس تاریخ‌های دقیق و معین تعیین می‌شوند.

از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید، رفتن به استخر و جکوزی و استفاده از آب داغ در حمام به شدت پرهیز کنید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید