تاتو خط چشم

شاید شما هم به دلیل سبک حرفه‌ای کار تاتو صورت، به انجام تاتو خط چشم علاقمند شده باشید. اما آیا در جریان شیوه تاتو خط چشم و همچنین نکات انجام این کار هستید؟

بهتر است به دلیل دائمی بودن انواع تاتو صورت این کار را حتماً نزد یک تاتوکار حرفه‌ای و همچنین در سالنی معتبر و بهداشتی انجام بدهید. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما با سبک انواع تاتو صورت از جمله تاتو زیبایی خط چشم، توضیحات بیشتری را ارائه کرده‌ایم.

تاتو خط چشم چیست؟

تاتو خط چشم به منظور افزایش گیرایی و همچنین برجستگی لاین چشمی انجام می‌شود. در واقع تاتو زیبایی خط چشم یکی از انواع مختلف آرایش دائم صورت و چشم‌ها هست که محبوبیت زیادی در بین افراد مختلف پیدا کرده است. خوشبختانه با گذر زمان و رشد تکنولوژی دستگاه‌های تاتو صورت، امکان انجام تاتو خط چشم به صورت حرفه‌ای و درجه یک وجود دارد.

تاتو خط چشم چیست؟

با این حال معمولاً طراحی خط چشم به انتخاب مشتری و همچنین با توجه به تقارن صورت توسط تاتو کار ماهر انجام می‌شود. از آنجایی که شیدینگ چشم در نقطه حساس لاین چشمی و همچنین یکی از نازک‌ترین قسمت‌های پوست صورت انجام می‌شود؛ تاتو کار برای انجام این کار باید حتماً تسلط کافی داشته باشد و از سوزن‌های مناسب استفاده کند.

معمولا نیدل تاتو دائمی خط چشم دارای عمق ۰.۵ میلیمتری بوده که به نسبت سایر سوزن‌های تاتو سطح کمتری از پوست را درگیر خواهد کرد. از آنجایی که تاتو زیبایی خط چشم در ناحیه حساس چشم‌ها انجام می‌شود؛ باید به یک سالن معتبر مراجعه کنید.خوشبختانه کادر سالن مریم حیدری مهارت خود را در این زمینه ثابت کرده‌اند و مشتریان تاتو خط چشم ما دائمی هستند‌.

هزینه تاتو خط چشم

از آنجایی که انجام تاتو در ناحیه چشم بسیار حساس است؛ مسلما برای تاتو خط چشم باید هزینه مناسبی را پرداخت کنید. اما به طور کلی در مقایسه با قیمت سایر لاین‌های تاتو، انجام تاتو زیبایی خط چشم هم هزینه چندان بالایی ندارد. در واقع تا حدودی هزینه انجام تاتو خط چشم به تاتوکار و سالنی که به آن مراجعه می‌کنید؛ بستگی دارد.

هزینه تاتو خط چشم

همچنین توجه داشته باشید که پیش از انجام خط چشم دائمی، هزینه آن را از مدیر سالن یا تاتوکار خود جویا شوید. در سالن مریم حیدری با وجود استفاده از متریال با کیفیت و مهارت کادر تاتو صورت، هزینه انجام تاتو خط چشم بسیار مناسب است.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و همچنین مراجعه جهت انجام تاتو خط چشم می‌توانید؛ با شماره‌های ما تماس بگیرید.

بهترین سالن زیبایی تاتو خط چشم

یکی از بهترین سالن‌های زیبایی تاتو خط چشم واقع در منطقه تهرانپارس که خدمات با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه می‌کند؛ سالن مریم حیدری است. شما با دریافت وقت مشاوره قبلی و همچنین عدم پرداخت هزینه پیش از اطلاع از روند کاری، می‌توانید در نهایت بهترین خدمات ممکن را دریافت کنید.

بهترین سالن زیبایی تاتو خط چشم

همچنین توجه داشته باشید که سالن زیبایی مریم حیدری مجهز به تکنولوژی‌های پیشرفته انجام تاتو صورت است. در واقع در این سالن بهترین متریال و حرفه‌ای‌ترین کادر تاتو صورت رضایت مشتری را در نهایت کسب خواهند کرد.

ماندگاری تاتو خط چشم

تاتو خط چشم ماندگاری نسبتاً زیادی دارد و تا سال‌ها این تاتو بر روی لاین چشمی شما باقی خواهد ماند. همچنین توجه داشته باشید که در صورت انجام خط چشم می‌توانید در اسرع وقت نسبت به پاکسازی آن هم اقدام کنید. البته ماندگاری خط چشم به عوامل بسیار زیادی از جمله رنگ استفاده شده و فشار دست تاتوکار هم بستگی دارد.

ماندگاری تاتو خط چشم

در هر صورت اگر تاتوکار از رنگ و فشار دست مناسبی بهره بگیرد؛ می‌توان گفت تاتو شما به صورت دائم ماندگار خواهد بود. بنابراین نیازی به مراجعه مکرر جهت ترمیم تاتو دائمی خط چشم وجود ندارد. بنابراین می‌توانید بنا بر توصیه آرایشگر خود هر چند سال یکبار ترمیم آن را انجام بدهید.

تاتو خط چشم در تهرانپارس

خوشبختانه منطقه تهرانپارس شهر تهران مجهز به بهترین سالن زیبایی برای انجام خدمات تاتو از جمله تاتو خط چشم شده است. سالن مریم حیدری در منطقه تهرانپارس انواع مختلف خدمات تاتو صورت از جمله بن مژه را با متریال و کیفیت بالا انجام می‌دهد.

البته برای مراجعه به سالن می‌توانید؛ از قبل وقت مشاوره دریافت کنید تا کارشناسان ما هنگام مراجعه شما در رابطه با خدماتی که به آن‌ها نیاز دارید؛ اطلاعات بهتری به شما ارائه کنند. همچنین از آنجایی که این سالن در شرق تهران واقع شده است؛ ساکنین مناطق دیگر هم دسترسی آسانی به سالن در صورت دریافت وقت قبلی خواهند داشت‌.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید