فیبروز ابرو

فیبروز ابرو یا تکنیک میکروپیگمنت یکی از تکنیک‌های قدیمی تاتو صورت است که با استفاده از آن نقاط خالی ابروی افراد پوشش داده می‌شود. بر پایه تکنیک میکروپیگمنت، قلم‌های میکروبلیدینگ وارد حرفه آرایشگری شدند.

با استفاده از قلم و سوزن‌های میکروبلیدینگ، فیبروز ابرو انجام می‌شود. معمولا فیبروز به عنوان یکی از بهترین روش‌های میکروبلیدینگ شناخته می‌شود و طرفداران بسیار زیادی هم دارد.

فیبروز ابرو چیست؟

فیبروز ابرو یک روش آرایش نیمه دائم ابرو است که با استفاده از قلم میکروبلیدینگ انجام می‌شود. روش فیبروز همچنین یک روش تهاجمی است که در آن لایه‌های میانی موهای ابرو خراشیده می‌شوند تا رنگ به داخل آن‌ها تزریق شود. در این روش خطوطی هم تراز با خطوط ابرو رسم می‌شوند.

همچنین برای جلوگیری از عدم تقارن ابروها از قانون فی یا قانون طلایی صورت استفاده می‌کنند. در این روش میکروکار اقدام به پوشش مناطق خالی ابرو از مو با خطوط هاشور مانندی که توسط قلم میکروبلیدینگ ابرو رسم می‌شود می‌کند.

فیبروز ابرو چیست؟

همچنین این روش به هیچ وجه دائمی نیست و پس از مدتی رنگ آن از بین می‌رود. میکروکار برای انتخاب رنگ عمل فیبروز به تناژ پوستی شما توجه می‌کند.

اگر پوست سبزه داشته باشید؛ رنگ هاشور تیره‌تر است و اگر پوست شما رنگ روشن‌تری داشته باشد؛ ‌میکروکار از رنگ‌های روشن‌ مانند زرد و قهوه‌ای روشن استفاده می‌کند.البته انتخاب رنگ فیبروز در سالن مریم حیدری به سلیقه مشتری و پیشنهاد میکرو آرتیست انجام می‌شود.

خدمات فیبروز ابرو

خدمات فیبروز ابرو شامل فیبروز طبیعی یا نچرال و سایر مدل‌های فیبروز است. بهترین روش انجام فیبروز در حال حاضر با استفاده از بلید یا همان قلم است. این قلم‌ها یکبار مصرف هستند و به همین خاطر در رابطه با مسائل بهداشتی نگرانی برای شما وجود ندارد.

خدمات فیبروز ابرو

علاوه بر این، روش فیبروز ابرو عوارض خاصی ندارد و به همین خاطر زیبایی شما را چند برابر می‌کند. البته همانطور که توضیح دادیم؛ خدمات فیبروز نیمه دائم است و پس از مدتی باید آن را نزد یک میکروکار ماهر ترمیم کنید.

معمولا ماندگاری این روش در حدود ۲ الی ۶ ماه است؛ اما در سالن زیبایی مریم حیدری فیبروز ابرو در حدود ۱ الی ۳ سال نیاز به ترمیم ندارد. رنگ و متریال استفاده شده برای فیبروز در سالن زیبایی مریم حیدری، کاملا طبیعی و اورجینال است.

هزینه فیبروز ابرو

هزینه فیبروز ابرو به رنگ و متریال آن بستگی دارد و در سالن‌های زیبایی مختلف هزینه آن متفاوت است. به همین خاطر پیش از مراجعه به سالن زیبایی حتما اطلاعات لازم در این رابطه را کسب کنید. البته هزینه هاشور مویی ابرو به متود و مهارت میکروکار هم بستگی دارد. بهتر است در جلسات مشاوره هزینه نهایی فیبروز شما تعیین شود.

هزینه فیبروز ابرو

اگر ابروی آسیب دیده و کم پشت داشته باشید؛ احتمالا هزینه عمل زیبایی ابرو شما بیشتر خواهد بود. همچنین اگر پیش از انجام فیبروز خدمات تتو ابرو انجام داده اید؛ بهتر است قبل از انجام فیبروز تتو خود را ریمو کنید.

اما در حالتی که ابروهای سالم و دست نخورده‌ای داشته باشید؛ هزینه فیبروز شما مقدار مناسبی خواهد بود. همچنین هزینه ترمیم فیبروز ابرو با هزینه مرحله اول فیبروز متفاوت است و توسط میکرکار مشخص خواهد شد.

مزایا فیبروز ابرو

خدمت فیبروز علی رغم این که روشی نیمه دائم و تهاجمی است؛ مزایای بسیار زیادی دارد. یکی از بهترین مزایای عمل زیبایی ابرو فیبروز ، افزایش زیبایی چشم‌ها و ابروهای شما است. بهتر است پیش از هر اقدامی، حتما در رابطه با عمل زیبایی ابرو در سالن زیبایی ما مشاوره انجام بدهید.

البته یکی از مزایای مشخص فیبروز ابرو، از بین بردن نواقص ابروها است. با انجام فیبروز هیچ نقطه خالی در ابروی شما باقی نمی‌ماند و به سادگی می‌توانید؛ آن‌ها را مرتب کنید. البته حتما نسبت به وقت انجام ترمیم فیبروز دقیق باشید تا برای مدتی طولانی‌تر ابروهای شما شاداب و درخشان باقی بمانند.

فیبروز ابرو در تهرانپارس

خدمات فیبروز ابرو در تهران‌ پارس توسط کادر متخصص سالن زیبایی مریم حیدری انجام می‌شود. بهترین مرکز انجام خدمات فیبروز در تهران پارس سالن مریم حیدری است و به پشتوانه رضایت مشتریان نام این سالن در تمام منطقه شناخته شده است. اگر می‌خواهید از خدمات سالن مریم حیدری بهره‌مند شوید باید پیش از مراجعه تماس بگیرید.

فیبروز ابرو در تهرانپارس

همچنین در سالن زیبایی مریم حیدری آموزش فیبروز ابرو ارائه می شود، شما می توانید برای شرکت در این دوره آموزشی با مشاوران ما در تماس باشید.

نگهداری پیش از انجام فیبروز ابرو

پیش از انجام دادن خدمات زیبایی ابرو حتما سعی کنید حتما ناحیه ابرو را اصلاح کنید تا خطوط ابروی شما به شکل واضح‌تری نمایان شوند. همچنین پیش از مراجعه به سالن زیبایی حمام کنید؛ زیرا تا ۳ روز امکان آب زدن به آن ناحیه وجود ندارد. قبل از مراجعه مصرف داروهای کورتونی خود را قطع کنید و در صورت استفاده به میکروکار اطلاع دهید.

مشاوره فیبروز ابرو

برای انجام مشاوره فیبروز ابرو باید حتما به سالن زیبایی مراجعه کرده یا با کادر سالن ما تماس بگیرید. پس از برقراری تماس، برای تعیین وقت و سایر شرایط مشاوره عمل زیبایی ابرو درخواست خود را ارائه کنید. مشاوره فیبروز ابرو کاملا رایگان است و جهت صلاحدید هر چه بشتر زیباجویان انجام می‌شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *