میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابروها یکی از جدیدترین و به روز‌ترین روش‌های زیبایی ابرو است که با انجام آن دیگر نقص‌های ابرو مشخص نخواهد شد. البته در صورتی هم که صرفا قصد تغییر حالت یا فرم ابروها را داشته باشید هم روش میکروبلیدینگ به شما پیشنهاد خواهد شد. در مجموع میکروبلیدینگ ابرو نه تنها تکنیکی جدید و حرفه‌ای است؛ بلکه با انجام آن می‌توانید نسبت به زیباتر شدن ابروها و فرم صورت خود اطمینان حاصل کنید.

به طور کلی انجام میکروبلیدینگ ابرو با توجه به مراقبت‌های قبل و بعد نتیجه بخش خواهد بود. شما باید اقدامات خاصی را انجام بدهید تا رنگ در پوست پس از انجام میکروبلیدینگ ماندگار شود و همچنین به مرور زمان ریزش رنگ اتفاق نیفتد. علاوه بر این موارد، اگر قصد انجام میکروبلیدینگ ابرو را دارید؛ می‌توانید از کادر سالن مريم حیدری در این زمینه مشاوره دریافت کنید.

میکروبلیدینگ ابرو یک علم نیمه دائم زیبایی ابرو است که در چند سال اخیر بسیار مود و مورد توجه قرار گرفته است در این روش زیبایی ابرو از یک تیغ بسیار نازک استفاده می شود تا چند حط مشابه به تار ابرو به وسیله رنگدانه های مشابه به ابروی شما زده خواهد شد، در این روش مدل ها کاملا طبیعی خواهد بود.

میکروبلیدینگ ابرو یکی از خدمات تخصصی است که در سالن زیبایی مریم حیدری ارائه می شود، این خدمات یک روش زیبایی است که بدون نیاز به عمل جراحی با تزریق رنگ دانه به پوست می تواند ابرو شمارا پهن تر یا به مدلی که مورد علاقتان هست تبدیل شود.خدمات میکروبلیدینگ ابرو بهتر است در یک مرکز دارای تاییده ای و توسط افراد مجرب انجام شود.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

در پاسخ به پرسش میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ باید بگوییم یکی از سبک‌های جدید طراحی و قرینه سازی ابروها میکروبلیدینگ است. در این سبک از پیرایش و زیباسازی ابروها باید حتما از یک سری قلم‌های اختصاصی استفاده کرد. البته اغلب اوقات آرایشگران حرفه‌ای اقدام به طراحی مویی ابروها پیش از تزریق رنگ میکروبلیدینگ می‌کنند.

به هر حال مسئله‌ای که در زمینه میکروبلیدینگ ابرو اهمیت دارد؛ توجه به کیفیت کار نهایی و همچنین تناسب طراحی ابروها با سایر اجزای صورت است. خوشبختانه میکروبلیدینگ یک روش نیمه دائم طراحی ابرو است و به همین خاطر با استفاده از این روش رنگ به صورت دائم درون لایه دوم پوست باقی نمی‌ماند.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

از آنجایی که میکروبلیدینگ یک طراحی نیمه دائم است؛ می‌توانید با گذشت زمان طرح و فرم ابروهای خودتان را هم تغییر بدهید. همچنین توجه کنید که برای تغییر طراحی میکروبلیدینگ باید حتماً به یک سالن معتبر مراجعه کنید. خوشبختانه کادر زیبایی سالن مریم حیدری در زمینه انجام انواع آرایش ابرو تخصص زیادی دارند‌.

میکروبلیدینگ ابرو یکی از روش‌های هاشور ابرو است که به شما در داشتن ابروهایی زیبا و خوش فرم کمک می‌کند. میکرو ابرو از روش‌های بسیار جدید و طبیعی است که در این روش رنگدانه‌های طبیعی و ارگانیک به کمک سوزن یکبار مصرف در لایه سطحی پوست تزریق می‌شود.

لازم به ذکر است که این روش قادر به تحریک پیاز مو است و سبب می‌شود تا ابروها مجدد رشد کنند. میکرو نسبت به سایر روش‌های هاشور ماندگاری بیشتری دارد و بسیار طبیعی‌تر است.

میکروبلیدینگ ابرو حرفه‌ای باید توسط میکروبلیدینگ کار با تجربه انجام شود تا بتواند بهترین کیفیت از میکرو را به شما تحویل دهد. با توجه به نیمه دائمی بودن این روش، لازم است تا حتما آن را ترمیم نمایید. ترمیم میکروبلیدینگ زمان ماندگاری آن را به شدت افزایش می‌دهد.

خدمات میکروبلیدینگ ابرو

خدمات میکروبلیدینگ ابرو به صورت کاملا حرفه‌ای در مجموعه ما در حال انجام است. در واقع از بدو ورود تکنیک میکروبلیدینگ و انواع مختلف آرایش‌های دائم ابرو کادر مجموعه مریم حیدری به صورت مداوم این تکنیک‌های آپدیت را بر روی مشتریان عزیز اجرا کردند.

البته خدمات میکروبلیدینگ شامل قرینه سازی و فرم دهی ابرو، رفع نواقص ابرو، ترمیم و ایجاد زاویه طلایی در ابروهای شما هم می‌شوند. همچنین دقت کنید که کیفیت خدمات میکروبلیدینگ ابرو ارتباط مستقیمی با متریالی دارد که پیرایشگر از آن استفاده می‌کند. خوشبختانه ما در سالن مریم حیدری از مواد اولیه با کیفیت و همچنین اورجینال استفاده می‌کنیم تا برای مشتری مشکلی به وجود نیاید.

خدمات میکروبلیدینگ ابرو

همچنین پلمپ و بسته‌بندی قلم‌های داخل پوستی میکروبلیدینگ اهمیت بسیار زیادی دارد و ما این قلم‌ها را از یک فروشگاه مطمئن و بهداشتی تهیه می‌کنیم. علاوه بر این موارد، انواع رنگ میکروبلیدینگ هم تاثیر بسیار زیادی بر روی نتیجه نهایی می‌گذارند. خوشبختانه رنگ‌هایی که ما از آنها در مجموعه استفاده می‌کنیم؛ دارای هولوگرام اصالت کالا بوده و هیچگونه حساسیتی برای مشتری ایجاد نمی‌کنند.

قیمت میکروبلیدینگ ابرو

قیمت میکروبلیدینگ ابرو کاملا به متریال و مهارت آرایشگر ابروهای شما بستگی دارد. در واقع افراد مختلف با قیمت متفاوتی کار میکروبلیدینگ ابرو را انجام می‌دهند. اما در سالن مریم حیدری قیمت میکروبلیدینگ کاملا ثابت بوده و از همه مشتریان هزینه نسبتا مشابه دریافت می‌شود.

هزینه میکروبلیدینگ ابرو

با این حال آرایشگر شما پیش از انجام کار میکروبلیدینگ قیمت دقیق آن را به شما اطلاع خواهد داد. گاهی اوقات برخی از ابروها به کار بیشتری احتیاج دارند و به همین خاطر هزینه نهایی میکروبلیدینگ برای طراحی و زیباسازی این ابروها مبلغ بیشتری خواهد شد. با این حال رنج قیمتی میکروبلیدینگ از طرف اتحادیه به صورت کاملاً دقیق اعلام شده است و کادر سالن زیبایی هم دقیقاً همگام با نظر کارشناسی اتحادیه پیش می‌روند.

برای تعیین قیمت میکروبلیدینگ ابرو می توانید با مدیریت مجموعه سالن زیبایی مریم حیدری در ارتباط باشید و مشاوره رایگان پیش از انجام میکروبلیدینگ ابرو دریافت کنید، تیم مشاوره مجموعه با توجه به نوع پوست و ابرو و همچنین فرم چشم شما بهترین مدل ممکن میکروبلیدینگ ابرو را به شما ارائه خواهند داد.

باید توجه داشته باشید که مدل میکروبلیدینگ ابرو در تعیین قیمت آن بسیار تاثیر گزار می باشد، از عوامل مهم دیگر در تعیین قیمت میکروبلیدینگ ابرو مستر و نوع موادی که برای انجام میکروبلیدینگ مورد استفاده قرار می گیرد می باشد، پس بهتر است برای دریافت قیمت با ما به صورت رایگان در ارتباط باشید.

مدل های میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو به طور کلی یک تکنیک مشترک است که نواقص ابروهای شما را به طور کامل از بین می‌برد. با این حال مدل‌های زیادی برای انجام میکروبلیدینگ ابرو وجود ندارند. هدف از انجام میکروبلیدینگ ایجاد فرم نچرال در ابروها و ترمیم قسمت‌های خالی ابرو به صورت لیفت است.

مدل های میکروبلیدینگ ابرو

بنابراین از آنجایی که مدل‌های میکروبلیدینگ ابرو بسیار محدود هستند؛ شما باید ابروهای طبیعی خودتان را دوست داشته باشید تا از نتیجه میکروبلیدینگ رضایت کاملی کسب کنید. با این حال در ادامه دو مدل از سبک‌های طراحی میکروبلیدینگ ابرو را معرفی کرده‌ایم.

مدل نچرال میکروبلیدینگ

در این روش از میکروبلیدینگ تمرکز اصلی بر روی طراحی نچرال ابروها و همچنین ایجاد خط‌های مویی در راستای خود موهای ریز ابرو است. همانطور که از نام این مدل طراحی پیدا است، در مدل نچرال میکروبلیدینگ‌، آرایشگر اقدام به طراحی یک ابرو نچرال زیبا می‌کند.

مدل لیفت میکروبلیدینگ

انجام میکروبلیدینگ به سبک نانو بروز ابرو امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. از آنجایی که در سال‌های اخیر لیفت ابرو بر روی ابروهای پرپشت حالت بسیار زیبایی ایجاد می‌کند؛ می‌توان با خطوط مویی میکروبلیدینگ هم ابروها را به حالت لیفت درآورد.

میکروبلیدینگ ابرو در تهرانپارس

خوشبختانه ساکنان شهر تهران یا شهرهای اطراف می‌توانند با مراجعه به منطقه تهرانپارس و شرق تهران از خدمات زیبایی و میکروبلیدینگ سالن مریم حیدری بهره‌مند شوند. نمونه کارهای سالن مریم حیدری در منطقه تهرانپارس کاملا بی‌نظیر هستند و به همین خاطر این هنرمند توانا مشتریان بسیار زیادی دارد.

اگر شما هم علاقمند به ترمیم بافت ابروهای خود و همچنین ایجاد تغییر در زیبایی چهره‌تان هستید؛ می‌توانید با کادر مریم حیدری تماس بگیرید.

البته بهتر است پیش از مراجعه جهت انجام خدمات زیبایی حتما زمانی را برای شرکت در جلسات مشاوره مشخص کرده و درباره خدمات میکروبلیدینگ ابرو در تهرانپارس و سالن مریم حیدری اطلاعات بیشتری کسب کنید. البته تنها سالن زیبایی منطقه تهرانپارس که اکثر افراد بدون اطلاعات خاصی آن را می‌شناسند؛ سالن مریم حیدری است.

بهترین میکروبلیدینگ کار در تهرانپارس

تخصص میکرو کار در کیفیت کار میکروبلیدینگ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. یک میکروبلیدینگ کار ابرو حرفه‌ای ابرو میداند که چه میزان رنگ برای قرینه و یکدست کردن ابروها باید وارد پوست شود. از طرفی با اصول زیبایی شناسی و آناتومی چهره کاملا آشنا می‌باشد.

در این صورت می‌تواند بهترین فرم ابرو ممکن متناسب با چهره‌تان را طراحی کند. در آکادمی مریم حیدری، تیم متخصصی از بهترین میکروبلیدینگ کاران شرق تهران گرد هم آورده‌ایم تا بهترین خدمات میکروبلیدینگ را به شما عزیزان در سالن زیبایی مریم حیدری ارائه نماییم.

بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو

برای انجام میکروبلیدینگ ابرو حرفه‌ای لازم است تا به یک مرکز معتبر مراجعه نمایید. در آکادمی فیبروز ابرو مریم حیدری به عنوان بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در شرق تهران، باکیفیت‌ترین خدمات میکروبلیدینگ را به شما عزیزان ارائه می‌نماییم.

بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو باید توسط میکروبلیدینگ کار متخصص انجام شود. ما در این مرکز توانسته‌ایم تیم مجرب و متخصصی را در این زمینه گرد هم آوریم. مواد مورد استفاده در میکرو ابرو از نکات مهم دیگر می‌باشد. در بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در شرق تهران از مواد معتبرترین برندها استفاده می‌نماییم. این مواد ارگانیک بوده و بدون سرب می‌باشند. در نتیجه هیچ عوارضی برای شما نخواهند داشت.

استفاده از پک‌های یکبار مصرف و در محیطی کاملا بهداشتی نیز به ما در بالا بردن کیفیت خدمات‌مان کمک بسیار زیادی نموده است. ما به شما بهترین خدمات ممکن را با تضمین کیفیت ارائه می‌نماییم.

بهترین سالن ترمیم میکروبلیدینگ ابرو

بهترین سالن ترمیم میکروبلیدینگ ابرو در حال حاضر مجموعه مریم حیدری است. در سالن مریم حیدری خدمات ویژه‌ای در زمینه ترمیم میکروبلیدینگ ابروها با مواد باکیفیت ارائه می‌شود. تکنیک میکروبلیدینگ انجام شده بر روی ابروهای شما در مجموعه مریم حیدری ماندگاری بالایی هم دارد و تا مدت‌ها نیازی به ترمیم مجدد نخواهید داشت‌.

همچنین باید توجه کنید که حتی در صورت انجام میکروبلیدینگ در سالن مریم حیدری، باید حتما نکات مراقبتی قبل و بعد از میکروبلیدینگ ابرو را رعایت کنید.

مراحل میکروبلیدینگ ابرو

برای ارتقا سطح کیفیت ارائه خدمات میکروبلیدینگ ابرو در تهران، در مرکز مریم حیدری خدمات میکروبلیدینگ ابرو را طی مراحل زیر برای شما عزیزان انجام می‌دهیم:

مشاوره میکروبلیدینگ ابرو

در ارائه خدمات مشاوره آناتومی و فرم صورت شما مورد بررسی قرار می‌گیرد. همچنین مشاوران ما در ارتباط با سلیقه شما عزیزان از طریق مشاوره، اطلاعاتی را کسب می‌نمایند تا بتوانند بهترین فرم ابرو ممکن را برای شما طراحی نمایند. همچنین در ارتباط با نحوه اجرای میکرو اطلاعات دقیقی به شما ارائه خواهد شد تا بتوانید بهترین تصمیم ممکن را اتخاذ نمایید.

طراحی ابروها برای میکروبلیدینگ ابرو

با استفاده از دیوایدر و با توجه به مدل ابرو مد نظر شما طراحی ابروها برای شما با استفاده از مداد انجام خواهد شد. این مرحله کمک می‌نماید تا دید صحیحی از پایان کار ابروهایتان داشته باشید. در مرحله طراحی می‌توانیم مدل ابروها را تغییر دهیم تا به نتیجه دلخواه دست یابیم.

مرحله بی‌حسی ابرو برای میکروبلیدینگ ابرو

در این مرحله از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد بی‌حسی استفاده می‌نماییم. ما در آکادمی مریم حیدری از مواد باکیفیت برای بی‌حس کردن ابروها استفاده می‌کنیم. این کار کمک می‌نماید تا علاوه بر از بین بردن درد در حین کار برای شما عزیزان، میزان رنگ‌پذیری پوست نیز کاهش نیابد.

انجام میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو با استفاده از دستگاه بلید که دارای 10 تا 12 سوزن بسیار ریز است انجام می‌شود. با استفاده از این دستگاه سوراخ‌هایی در پوست شما ایجاد می‌گردد و تزریق رنگدانه‌ها انجام می‌شود. لازم به ذکر است که عمق این سوراخ‌ها بایستی متناسب و صحیح باشد. این مرحله چندین بار تکرار می‌شود تا ماندگاری رنگ افزایش یابد.

مراقبت های میکروبلیدینگ ابرو

مراقبت های میکروبلیدینگ ابرو به اندازه مرحله اجرای این تکنیک حائز اهمیت است. میکروبلیدینگ ابرو تکنیکی به روز و پرطرفدار است؛ اما به هر حال، برای انجام میکروبلیدینگ باید حتما نکات مراقبتی قبل و بعد را هم در نظر بگیرید.

به طور مثال رعایت برخی از نکات همچون استفاده از نیدل استریل و عدم انجام میکروبلیدینگ در سالن‌های غیر حرفه‌ای ضروری است. همچنین باید توجه کنید که تکنیک میکروبلیدینگ ابروها حتی در صورت انجام توسط یک پیگمنتر حرفه‌ای، در صورت عدم انجام مراقبت‌های لازم نتیجه بخش نخواهد بود.

مراقبت‌ قبل از میکروبلیدینگ ابرو

انجام ندادن مراقبت‌های قبل از میکروبلیدینگ به منزله بروز عوارض حاد یا عدم نتیجه بخشی این تکنیک زیبایی خواهد بود. قبل از انجام میکروبلیدینگ ابروها باید حتما یک سری از نکات مراقبتی را در نظر بگیرید. از جمله این نکات مهم می‌توان به مواردی که در ادامه عنوان کرده‌ایم اشاره کرد:

 • از لوازم آرایشی در روز انجام میکرو ابرو استفاده نکنید.
 • پاکسازی ناحیه میکروبلیدینگ
 •  عدم مصرف داروهای کورتونی و آسپرین
 •  اطلاع به آرایشگر در صورت ابتلا به بیماری‌های خاص
 • سعی کنید 24 ساعت قبل از انجام میکروبلیدینگ از مواد کافئین و الکل دار استفاده نکنید.
 • دوران قائدگی، شیردهی و در ماه‌های اول بارداری میزان رنگ پذیری پوست به دلیل تغییرات هورمونی به شدت کم می‌باشد. پس زمان مناسبی برای انجام میکروبلیدینگ نمی‌باشند.
 • ابروها را چند روز قبل از مراجعه تمیز کنید.
 • چند روز قبل از مراجعه از خدمات لایه‌برداری پوست، لیزر و یا برنز کردن خودداری کنید.
 • از رنگ کردن ابروها قبل از مراجعه بپرهیزید.
 • از خوردن آسپرین و پروفن قبل از انجام میکرو ابرو خودداری کنید.
 • مراقبت و نکات بعد از میکروبلیدینگ ابرو

لازم است تا بعد از انجام میکروبلیدینگ ابرو به نکات زیر توجه ویژه‌ای کنید:

تا 3 روز بعد از انجام میکرو ابرو به آن آب نزنید و از رفتن به حمام خودداری کنید.
لازم است تا حداقل 10 روز و ترمیم کامل پوست از رفتن به استخر، سونا و جکوزی و یا انجام ورزش‌های سنگین خودداری کنید.
تا ترمیم کامل پوست، روی صورت نخوابید.
از مواد آرایشی تا ترمیم کامل پوست استفاده نکنید.
از ورزش‌های سنگین و  عرق کردن زیاد خودداری کنید.
اجازه دهید تا پوسته‌ها بریزند و به هیچ عنوان آنها را نکنید.
برای ترمیم سریع‌تر پوست می‌توانید از پماد ویتامین A استفاده نمایید.

مراقبت‌های بعد میکروبلیدینگ ابرو

مراقبت‌های بعد از انجام میکروبلیدینگ شاید در نگاه اول ساده و غیر جدی باشند؛ اما در صورتی که این مراقبت‌ها را به شکل درست انجام ندهید؛ شانس عفونت ناحیه میکروبلیدینگ شده و همچنین لاین ابروها افزایش پیدا میکند‌. همچنین در. صورت عدم انجام مراقبت‌ها به شکل صحیح احتمال از بسن رفتن یا ریزش رنگ هم وجود دارد. بنابراین پس از انجام میکروبلیدینگ ابرو هم باید حتما مراقبت‌های لازم را انجام بدهید. از جمله این مراقبت‌ها می‌توان به مواردی که در ادامه عنوان کرده‌ایم اشاره کرد:

 • عدم استحمام تا ۳ روز
 • عدم برخورد آب به ناحیه تا ۳ روز
 •  استفاده از پماد A چشمی

مزایای میکروبلیدینگ ابرو

مزایای میکروبلیدینگ ابرو زیاد می‌باشند و همین موضوع کمک نموده تا از استقبال خوبی برخوردار شود. از نمونه مزایای میکروبلیدینگ می‌توان به داشتن فرم طبیعی و دلخواه ابروها اشاره نمود. از طرفی با توجه به نیمه دائمی بودن این تکنیک در صورت تمایل برای تغییر فرم ابروها می‌توانید از خدمات ریموو میکروبلیدینگ استفاده نموده و مدل ابروها را تغییر دهید.

این تکنیک نسبت به تکنیک‌های دیگر ماندگاری بیشتری دارد. برای انجام آن از رنگ‌های ارگانیک استفاده می‌شود. در نتیجه هیچ عارضه‌ای به همراه نخواهد داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید