هاشور ابرو

هاشور ابرو چیست؟

هاشور ابرو طبیعی‌ترین روش برای قرینه سازی و مرتب کردن ابرو است. در این تکنیک از خطوط ظریف و نامساوی به صورت سه بعدی در جهت رویش ابروها برای ایجاد تغییر در فرم ابروها استفاده می‌شود. این خطوط با خطای دید سبب می‌شوند تا ابرو پرپشت‌تر نشان داده شود. هاشور به دو روش مختلف میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن انجام می‌شود.

هاشور ابرو چیست؟

در انجام میکروبلدینگ ابرو از دستگاه برقی و در میکروبلیدینگ ابرو از دستگاه بلید استفاده می‌نماییم. لازم به ذکر است که هر دو روش با بالاترین کیفیت ممکن توسط بهترین هاشور زن در تهران در مرکز تخصصی مریم حیدری قابل انجام می‌باشند.

خدمات هاشور ابرو

از سال‌ها پیش خدمات هاشور ابرو به عنوان یکی از بهترین روش‌های ترمیم ایرادات ابرو و همچنین زیبایی صورت انجام می‌شود. با این حال به مرور زمان روش انجام هاشور ابرو به روز رسانی شده است و به همین خاطر سبک طراحی ابروها هم به مرور زمان تغییراتی داشته است.

خدمات هاشور ابرو

امروزه هاشور ابرو به صورت کاملاً حرفه‌ای و طبیعی انجام می‌شود و مشتریان تمایل بسیار زیادی به انجام این کار دارند. با این حال اگر شما هم قصد دارید که ابروهای خود را هاشور کنید؛ باید حتماً به یک سالن زیبایی معتبر مراجعه کنید.

از آنجایی که هاشور ابرو یک روش زیبایی تهاجمی و دائمی است؛ آرایشگران غیر ماهر نمی‌توانند این کار را انجام بدهند. در ادامه توضیحات کاملی درباره خدمات هاشور ابرو و بهترین سالن زیبایی برای انجام هاشور ابرو ارائه کرده‌ایم.

هزینه هاشور ابرو

هزینه هاشور ابرو کاملاً به سبک طراحی مورد نظر شما و همچنین نکات دیگری از جمله متریال و مهارت تاتوکار ابرو بستگی دارد. در واقع یکی از مهم‌ترین مواردی که در تعیین هزینه ابرو نقش بسیار زیادی دارد؛ مواد اولیه‌ای است که تاتوکار از آن برای انجام هاشور ابرو استفاده می‌کند.

هزینه هاشور ابرو

البته به مرور زمان متدهای طراحی و هاشور ابرو حرفه‌ای‌تر شده و امروزه شما می‌توانید؛ بهترین خدمات هاشور را در سالن زیبایی با هزینه مناسب دریافت کنید‌.

البته همانطور که توضیح دادیم؛ تجهیزاتی که آرایشگر از آنها برای انجام هاشور ابرو استفاده می‌کند؛ معمولاً هزینه بر هستند و مجموعه این عوامل برای مشخص کردن هزینه هاشور تعیین کننده هستند. با این حال در مجموعه مریم حیدری هزینه کامل هاشور در جلسات مشاوره و پیش از مراجعه شما اعلام خواهد شد.

هاشور ابرو در تهرانپارس

خوشبختانه در منطقه تهرانپارس سالن مریم حیدری امکانات لازم برای انجام هاشور ابرو برای ساکنین منطقه را فراهم کرده است. البته مشتریان مجموعه مریم حیدری از سراسر کشور و شهر تهران به سالن با وقت قبلی مراجعه می‌کنند.

همچنین شما می‌توانید قبل از مراجعه به سالن جهت دریافت وقت یا تعیین جلسه مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید. البته دسترسی به سالن مریم حیدری برای ساکنین شرق تهران بسیار ساده بوده و از این لحاظ هیچ مشکلی وجود ندارد.

هاشور ابرو در تهرانپارس

در صورتی که تمایل دارید با دریافت وقت قبلی هاشور ابروهای خود را انجام بدهید؛ بهتر است حتما این مسئله را با کادر سالن در میان بگذارید‌. از آنجایی که خدمات هاشور حرفه‌ای در تهرانپارس فقط در سالن مریم حیدری انجام می‌شود؛ تعداد مراجعه کنندگان بالا بوده و به همین خاطر هماهنگی قبلی بسیار اهمیت دارد.

بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران

هاشور ابرو از خدمات آرایش نیمه دائم و سبک جدیدی از تاتو ابرو دخترانه می‌باشد که فرم دلخواه و زیبایی برای ابروها ایجاد می‌کند. هاشور ابرو طبیعی را توسط بهترین میکروپیگمنتیشن کار در تهران در مرکز هاشور خانم مریم حیدری انجام می‌دهیم.

بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران

تیمی متشکل از بهترین هاشور کار ابرو در تهران را داریم و بهترین خدمات هاشور مویی ابرو را ارائه می‌نماییم. برگزاری دوره آموزش هاشور ابرو در تهران به صورت ورکشاپ و خصوصی از دیگر خدمات ما می‌باشد. در صورتی که به دنبال یافتن تخصصی‌ترین مرکز هاشور ابرو در شرق تهران هستید کافیست به مرکز تخصصی فیبروز خانم مریم حیدری مراجعه نمایید.

مدلهای هاشور ابرو

معمولاً هاشور ابرو دارای دو مدل طبیعی یا همان نچرال و غیر نچرال است‌. البته مدل غیر نچرال هاشور دارای سبک‌های متفاوتی است که هر کدام از آنها شکل و فرم خاصی دارند.

مدلهای هاشور ابرو

در ادامه انواع مختلف مدل‌های هاشور ابرو و نحوه اجرای آنها را به صورت کامل شرح داده‌ایم‌‌.

  • هاشور نچرال

در اصل همانطور که از نام این مدل پیدا است؛ ابروها به صورت کاملاً طبیعی و نچرال طراحی می‌شوند‌‌. در واقع در این سبک از طراحی ابرو فقط قسمت‌هایی که نیاز به موی اضافه دارند؛ به وسیله هاشور ترمیم می‌شوند.اما تتوکار سعی می‌کند که برای انجام هاشور ابزو به هیچ وجه خطوط اضافی ایجاد نکند.

  • هاشور تیغ ماهی

در این روش هاشور که یکی از انواع هاشور غیر نچرال است؛ تتوکار با طراحی خطوط مویی در ابرو اقدام به پر کردن ابرو و تغییر فرم و شکل ابرو می‌کند. هاشور تیغ ماهی یکی از روش‌های بسیار پرطرفدار طراحی ابرو است که به مرور زمان هم طرفداران بیشتری پیدا کرده است.

  • هاشور سایه

در روش هاشور سایه تتو کار اقدام به ایجاد سایه‌های کمرنگ در نقاط خالی ابرو و ترمیم نقص‌های ابرو به این شکل می‌کند. بسیاری از افراد تمایل دارند که بر روی ابروهای خود هاشور سایه‌ای انجام بدهند تا رنگ آن به مرور زمان کم رنگ بشود.

مزایای هاشور ابرو

مزایای هاشور ابرو بسیار زیاد می‌باشند و همین مزایا کمک نموده تا این روش به شدت مورد استقبال قرار گیرد. از نمونه مزایای فیبروز ابرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قرینه‌سازی ابروها

قرینه بودن ابروها در زیبایی چهره تاثیر بسیار زیادی دارد. برخی افراد به‌طور طبیعی ابروهای قرینه ندارند. قبل از انجام هاشور، ابروها با استفاده از دیوایدر و خط کش طراحی می‌شوند. این ابزارها به قرینه کشیدن ابروها کمک می‌نمایند. هاشور بر روی طرح کشیده شده انجام می‌شود. با استفاده از این تکنیک می‌توان فرم دلخواه را به ابروها داد و نواقص آنها را از بین برد.

  • هاشور ابرو طبیعی

در تکنیک هاشور، جای خالی ابروها با استفاده از خطوط بسیار ظریف و شبیه به مو با رنگ‌های طبیعی پر می‌شود. با توجه به اینکه این روزها دیگر نمونه تاتوهای پر رنگ قدیمی طرفداری ندارند، این روش به شدت مورد استقبال قرار گرفته است. هاشور طبیعی بهترین انتخاب برای داشتن ابروهایی زیبا است و به کمک آن می‌توان مدل دلخواه را به ابروها داد.

  • عدم نیاز به لوازم آرایش ابرو

با توجه به شیمیایی بودن لوازم آرایشی، استفاده مداوم از آنها سبب ریزش ابروها خواهد شد. با انجام این آرایش نیمه دائم همیشه و در هر شرایطی ابروهایی خوش حالت و خوش فرم خواهید داشت. در نتیجه نیاز نیست تا در ارتباط با آرایش ابروهای خود نگران باشید. عدم استفاده از لوازم آرایشی در هزینه‌های شما نیز صرفه جویی خواهد کرد. بعلاوه نگران پاک شدن آن نیز نخواهید بود.

  • قیمت هاشور ابرو مناسب است

قیمت هاشور ابرو نسبت به خدماتی مانند کاشت ابرو و یا خرید لوازم آرایش ابروها بسیار مناسب‌تر می‌باشد. با پرداخت مبلغی مناسب تا مدت‌ها نیازی به استفاده از لوازم آرایش ابرو مانند مداد، سایه، ریمل ابرو و ….. نخواهید داشت. قیمت هاشور نسبت به ماندگاری و فواید آن بسیار مقرون به صرفه است. از طرفی نیز همیشه ابروهای شما خوش حالت و منظم خواهند بود.

  • نیمه دائمی بودن هاشور ابرو

با توجه به نیمه دائمی بودن هاشور به راحتی قادر به ایجاد تغییر در مدل ابروهای خود خواهید بود. برای این کار لازم است تا از خدمات ریموو تاتو ما در سالن زیبایی مریم حیدری استفاده نمایید. هاشور مانند تاتوهای قدیمی پررنگ نیست و همین خاصیت آن شما را به دردسر نخواهد انداخت. در نتیجه به راحتی قادر به ایجاد تغییرات دلخواه در مدل آن خواهید بود.

صرفه جویی در وقت هاشور ابرو

با استفاده از این تکنیک نیازی به گذاشتن وقت برای آرایش ابروهایتان نخواهید داشت. برای وضو گرفتن نیازی به پاک کردن ندارد. در زمان‌هایی که به استخر می‌روید هم ابروهایی زیبا دارید. اگر شما از آن دسته بانوانی هستید که در زمینه آرایش ابرو خیلی متخصص نیستید و یا زمان کافی برای انجام آن را ندارید قطعا این تکنیک برای شما بسیار کاربردی خواهد بود.

نگهداری قبل از هاشور ابرو

بهتر است قبل از اقدام به انجام هاشور با پزشک خود در رابطه با انجام این کار صحبت کنید. اگر مبتلا به بیماری‌های خاص هستید؛ حتماً باید نظر پزشک خود را درباره انجام تاتو یا هاشور بپرسید.

نگهداری قبل از هاشور ابرو

البته اغلب پزشکان با در نظر گرفتن شرایط خاص اجازه انجام این کار را به بیماران می‌دهند. همچنین قبل از مراجعه جهت انجام هاشور ابرو به هیچ وجه داروهای ضد التهابی یا کورتونی مصرف نکنید؛ زیرا در نتیجه کار هاشور تاثیر خواهند گذاشت.

نگهداری بعد از هاشور ابرو

پس از انجام هاشور باید یک سری از نکات مهم را حتماً رعایت کنید. از جمله نکات مهمی که پس از انجام هاشور اهمیت دارند؛ می‌توان به جلوگیری از برخورد آب به ناحیه ابروها و یا چرب کردن ابرو با پماد مخصوص اشاره کرد. البته حمام کردن و برخورد بخارات آب به پوست تا سه روز پس از انجام هاشور ممنوع است و این نکته را هم باید حتماً رعایت کنید.

نگهداری بعد از هاشور ابرو

همچنین توجه کنید که نگهداری از هاشور ابرو بعد از انجام این کار چندان سخت نیست و به سادگی می‌توانید این کار را انجام بدهید. از آنجایی که هاشور یک آرایش دائم است؛ بهتر است قبل از انجام آن حتماً یک سالن زیبایی معتبر را انتخاب کنید‌.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید