آکادمی مریم حیدری

بهترین مرکز هاشور ابرو در تهران

هاشور ابرو از خدمات آرایش نیمه دائم و سبک جدیدی از تاتو ابرو دخترانه می‌باشد که فرم دلخواه و زیبایی برای ابروها ایجاد می‌کند. هاشور ابرو طبیعی را توسط بهترین میکروپیگمنتیشن کار در تهران در مرکز هاشور خانم مریم حیدری انجام می‌دهیم. تیمی متشکل از بهترین هاشور کار ابرو در تهران را داریم و بهترین خدمات هاشور مویی ابرو را ارائه می‌نماییم. برگزاری دوره آموزش هاشور ابرو در تهران به صورت ورکشاپ و خصوصی از دیگر خدمات ما می‌باشد. در صورتی که به دنبال یافتن تخصصی‌ترین مرکز هاشور ابرو در شرق تهران هستید کافیست به مرکز تخصصی فیبروز خانم مریم حیدری مراجعه نمایید.

هاشور ابرو چیست؟

هاشور ابرو طبیعی‌ترین روش برای قرینه سازی و مرتب کردن ابرو است. در این تکنیک از خطوط ظریف و نامساوی به صورت سه بعدی در جهت رویش ابروها برای ایجاد تغییر در فرم ابروها استفاده می‌شود. این خطوط با خطای دید سبب می‌شوند تا ابرو پرپشت‌تر نشان داده شود. هاشور به دو روش مختلف میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن انجام می‌شود. در انجام میکروپیگمنتیشن ابرو از دستگاه برقی و در میکروبلیدینگ ابرو از دستگاه بلید استفاده می‌نماییم. لازم به ذکر است که هر دو روش با بالاترین کیفیت ممکن توسط بهترین هاشور زن در تهران در مرکز تخصصی مریم حیدری قابل انجام می‌باشند.

هاشور ابرو در شرق تهران در مرکز مریم حیدری
آکادمی مریم حیدری

مزایای هاشور ابرو

مزایای هاشور ابرو بسیار زیاد می‌باشند و همین مزایا کمک نموده تا این روش به شدت مورد استقبال قرار گیرد. از نمونه مزایای هاشور ابرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

قرینه‌سازی ابروها

قرینه بودن ابروها در زیبایی چهره تاثیر بسیار زیادی دارد. برخی افراد به‌طور طبیعی ابروهای قرینه ندارند. قبل از انجام هاشور، ابروها با استفاده از دیوایدر و خط کش طراحی می‌شوند. این ابزارها به قرینه کشیدن ابروها کمک می‌نمایند. هاشور بر روی طرح کشیده شده انجام می‌شود. با استفاده از این تکنیک می‌توان فرم دلخواه را به ابروها داد و نواقص آنها را از بین برد.

هاشور ابرو طبیعی

در تکنیک هاشور، جای خالی ابروها با استفاده از خطوط بسیار ظریف و شبیه به مو با رنگ‌های طبیعی پر می‌شود. با توجه به اینکه این روزها دیگر نمونه تاتوهای پر رنگ قدیمی طرفداری ندارند، این روش به شدت مورد استقبال قرار گرفته است. هاشور ابرو طبیعی بهترین انتخاب برای داشتن ابروهایی زیبا است و به کمک آن می‌توان مدل دلخواه را به ابروها داد.

عدم نیاز به لوازم آرایش ابرو

با توجه به شیمیایی بودن لوازم آرایشی، استفاده مداوم از آنها سبب ریزش ابروها خواهد شد. با انجام این آرایش نیمه دائم همیشه و در هر شرایطی ابروهایی خوش حالت و خوش فرم خواهید داشت. در نتیجه نیاز نیست تا در ارتباط با آرایش ابروهای خود نگران باشید. عدم استفاده از لوازم آرایشی در هزینه‌های شما نیز صرفه جویی خواهد کرد. بعلاوه نگران پاک شدن آن نیز نخواهید بود.

قیمت هاشور ابرو مناسب است

قیمت هاشور ابرو نسبت به خدماتی مانند کاشت ابرو و یا خرید لوازم آرایش ابروها بسیار مناسب‌تر می‌باشد. با پرداخت مبلغی مناسب تا مدت‌ها نیازی به استفاده از لوازم آرایش ابرو مانند مداد، سایه، ریمل ابرو و ..... نخواهید داشت. قیمت هاشور نسبت به ماندگاری و فواید آن بسیار مقرون به صرفه است. از طرفی نیز همیشه ابروهای شما خوش حالت و منظم خواهند بود. 

نیمه دائمی بودن هاشور

با توجه به نیمه دائمی بودن هاشور ابرو به راحتی قادر به ایجاد تغییر در مدل ابروهای خود خواهید بود. برای این کار لازم است تا از خدمات ریموو تاتو ما در مرکز مریم حیدری استفاده نمایید. هاشور مانند تاتوهای قدیمی پررنگ نیست و همین خاصیت آن شما را به دردسر نخواهد انداخت. در نتیجه به راحتی قادر به ایجاد تغییرات دلخواه در مدل آن خواهید بود.

صرفه جویی در وقت

با استفاده از این تکنیک نیازی به گذاشتن وقت برای آرایش ابروهایتان نخواهید داشت. برای وضو گرفتن نیازی به پاک کردن ندارد. در زمان‌هایی که به استخر می‌روید هم ابروهایی زیبا دارید. اگر شما از آن دسته بانوانی هستید که در زمینه آرایش ابرو خیلی متخصص نیستید و یا زمان کافی برای انجام آن را ندارید قطعا این تکنیک برای شما بسیار کاربردی خواهد بود. 

عوارض هاشور ابرو

از نمونه عوارض هاشور ابرو می‌توان به احتمال ایجاد حساسیت پوستی اشاره کرد. شما می‌توانید با مصرف آنتی بیوتیک این مشکل را حل کنید. شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به بهترین مرکز هاشور شرق تهران این عوارض را به شدت کاهش دهید. لازم به ذکر است که با رعایت بهداشت و توجه به نکات اصولی می‌توان عارضه‌های این تکنیک را به شدت کاهش داد.

بهترین هاشور زن ابرو در شرق تهران
مریم حیدری

بهترین هاشور زن ابرو در شرق تهران

تخصص هاشور کار ابرو در نتیجه نهایی از عوامل بسیار مهم است. هاشور کار ابرو ماهر به شما مشاوره‌های لازم را ارائه می‌نماید تا بتواند بهترین مدل ابرو را بسته به سلیقه شما عزیزان و فرم چهره‌تان ترسیم نماید. بهترین هاشور کار با بهترین مواد و رنگ هاشور آشنا می‌باشد و می‌تواند متناسب با رنگ پوست و ابروهای شما بهترین رنگ ممکن را انتخاب نماید. ما در مرکز تخصصی مریم حیدری به‌عنوان بهترین مرکز هاشور در تهران با متخصص‌ترین هاشورکاران تهران همکاری می‌نماییم. این عزیزان بهترین خدمات هاشور ابرو را زیر نظر مستقیم سرکار خانم مریم حیدری، عضو رسمی آکادمی فی اروپا و مدرس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور به شما عزیزان ارائه می‌نمایند.

تخصصی‌ترین مرکز آموزش آرایش نیمه دائم

آموزش هاشور ابرو در تهران

برای اینکه بتوانید از یک شغل پر درآمد استفاده کرده و مستقل شوید، کافیست در دوره‌های آموزش هاشور ابرو خانم مریم حیدری شرکت نمایید. در این دوره آموزشی صفر تا صد را به شما عزیزان آموزش می‌دهیم. با انواع ابزار هاشور آشنا خواهید شد. لازم به ذکر است که این دوره آموزشی با ارائه مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور و همچنین مدرک آکادمی فی اروپا به شما عزیزان برگزار می‌شود.

برگزاری کلاس با ارائه تجهیزات و مدل رایگان به شما عزیزان انجام می‌گیرد. برای شرکت در این دوره آموزشی و کسب اطلاعات هرچه بیشتر در این زمینه می‌توانید با پشتیبانی آکادمی مریم حیدری در تماس باشید.

آموزش هاشور ابرو در شرق تهران

نمونه تصاویر هاشور ابرو