خدمات تاتو لب

برای اینکه همیشه لب‌هایی خوش رنگ و زیبا داشته باشید می‌توانید از خدمات تاتو خط لب، رژ لب دائم که جزو تکنیک‌های آرایش دائم صورت می‌باشند استفاده نمایید. در مرکز تخصصی فیبروز مریم حیدری، باکیفیت‌ترین خدمات تاتو لب در را ارائه می‌نماییم.

تاتو لب را بدون درد و تورم برای شما عزیزان انجام می‌دهیم. برای افزایش میزان جذابیت رنگ رژ دائم نیز از بهترین مواد و جوهر تاتو استفاده می‌نماییم.

تاتو لب چیست؟

تاتو لب یکی از روش‌های آرایش دائم صورت است، این روش به شما در داشتن لب‌هایی خوش رنگ و برجسته کمک می‌کند. با استفاده از تاتو لب می‌توان معایب لب را نیز از بین برد و لب‌های متقارن و هماهنگ داشت. رنگ مورد استفاده در این تکنیک از رنگ‌های ارگانیک می‌باشد و هیچ ضرری نخواهد داشت. با استفاده از سوزن رنگ مورد علاقه‌تان به زیر پوست لب تزریق خواهد شد. لازم به ذکر است که تاتو لب دائمی نیست و بعد از گذشت زمان نیاز است که ترمیم شود.

نمونه کارهای تاتو لب

برای مشاوره و رزرو وقت با ما تماس بگیرید

مسترهای خدمات تاتو لب

سالن زیبایی مریم حیدری
سالن زیبایی مریم حیدری

مریم حیدری

هزینه خدمات : 1,500,000 تومان

مراحل انجام تاتو لب در بهترین مرکز شرق تهران

در آکادمی خانم مریم حیدری به‌عنوان بهترین مرکز تاتو لب در شرق تهران بهترین خدمات ممکن را برای  تاتو لب به شما عزیزان ارائه می‌نماییم. مراحل آن در این مرکز تخصصی عبارت است از:

مشاوره رایگان تاتو لب

در وهله اول به شما عزیزان مشاوره‌های لازم را ارائه می‌نماییم. با دریافت مشاوره می‌توانیم با سلایق و نظرات شما آشنا شده و بهترین سبک و رنگ ممکن را به شما عزیزان پیشنهاد نماییم.

طراحی تاتو لب

با استفاده از تخصصی‌ترین ابزار، توجه به ترند روز و از همه مهم‌تر اصول زیبایی شناسی طراحی لب‌ها را برای شما انجام می‌دهیم. این مرحله کمک می‌کند تا دید دقیقی از نتیجه کار داشته باشید.

بی‌حسی برای تاتو لب‌

با توجه به اینکه تاتو لب با تزریق رنگ توسط سوزن انجام می‌شود و لب‌ها عضله هستند لازم است تا از بی‌حسی استفاده شود. ما از باکیفیت‌ترین مواد بی‌حسی استفاده می‌نماییم تا هیچ دردی را احساس نکنید.

انجام تاتو لب

در این مرحله با انتخاب صحیح نوع سوزن و اندازه آن با استفاده از باکیفیت‌ترین دستگاه‌های تاتو لب ممکن برای شما عزیزان تاتو را انجام می‌دهیم. این مرحله توسط متخصص‌ترین پیگمنترها در این مرکز انجام می‌شود.

مزایای تاتو لب

تاتو لب به دلیل مزایای زیاد خود این روزها به شدت مورد استقبال قرار گرفته است. از اصلی‌ترین مزیت‌های این تکنیک می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

ایجاد تغییرات دلخواه در فرم لب‌ها و رفع ایرادات آنها
برجسته سازی لب‌ها
ماندگاری طولانی مدت و داشتن لب‌های خوش رنگ
بی‌نیاز شدن از استفاده مکرر از رژ لب
شادابی و افزایش جذابیت چهره
هزینه مناسب نسبت به خرید لوازم آرایش لب
مراقبت‌های لازم بعد از انجام تاتو لب

بعد از انجام تاتو لب لازم است تا تمامی موارد زیر را رعایت نمایید:

لازم است تا حداقل 24 ساعت لب‌ها را نشویید.
به هیچ عنوان پوسته‌های لب را با دست نکنید و اجازه دهید تا خودشان کنده شوند.
از خوردن غذاهای پر ادویه تا زمان ترمیم کامل لب‌ها خودداری کنید.
لازم است تا حداقل 10 روز استخر و سونا نروید.
برای کمک به روند بهبود زحم‌ها لازم است تا از پماد ویتامین A استفاده نمایید.
برای کاهش میزان تورم می‌توانید از کمپرس یخ استفاده کنید.

ماندگاری تاتو لب چقدر است؟

با توجه به اینکه تاتو لب از روش‌های آرایش نیمه دائم می‌باشد، گذشت زمان سبب کمرنگ شدن آن خواهد شد. عوامل زیادی در زمان ماندگاری این تکنیک موثر می‌باشند.

از جمله میزان رنگ‌پذیری پوست شما، کیفیت مواد مورد استفاده، تخصص پیگمنتر، توجه به زمان مراجعه برای انجام تاتو از موارد مهم در مدت زمان ماندگاری آن می‌باشد. با رعایت تمامی این نکات میزان ماندگاری تاتو لب را می‌توان بین 6 تا 10 ماه دانست. لازم به ذکر است که پیشنهاد می‌شود در دوران قاعدگی، بارداری و شیردهی به دلیل ایجاد تعییرات در هورمون‌ها بهتر است برای انجام تاتو مراجعه نفرمایید.

تاتو لب مناسب چه افرادی است؟

این تکنیک برای تمامی خانم‌هایی که به زیبایی خود اهمیت می‌دهند انتخاب ایده‌آلی است. با انجام تاتو لب همیشه لب‌هایی خوش رنگ خواهید داشت و دیگر هیچ نگرانی از بابت پاک شدن رژ لب نخواهید داشت. افرادی که لب‌هایی نازک و ظریف دارند با کمک این روش می‌توانند لب‌های خود را برجسته‌تر نمایند. در صورت عدم قرینگی لب‌ها به راحتی با این تکنیک می‌توان آنها را قرینه نمود. از این تکنیک همچنین برای پوشاندن معایب و زخم‌های لب نیز می‌توان بهره برد.

فرق تاتو لب با رژ لب چیست؟

تاتو لب با رژ لب متفاوت می‌باشد. در تکنیک تاتو از رنگ‌های خاص برای تقویت رنگ طبیعی لب‌ها استفاده می‌شود. این درحالی است که در تاتو رژ لب رنگ لب به‌طور کامل تغییر خواهد کرد. هر کدام از این تکنیک‌ها با دستگاه‌های متفاوتی انجام می‌شوند. مدت زمان ماندگاری تاتو رژ لب نیز به نسبت تاتو لب بسیار بیشتر می‌باشد.

شما عزیزان برای انجام تاتو لب در شرق تهران با بالاترین کیفیت ممکن و به صورت تضمینی می‌توانید به مرکز تخصصی سرکار خانم مریم حیدری مراجعه نمایید.