هولدر و استند سیلیکونی چیست؟


هولدر و استند سیلیکونی تاتو در زمان اجرای تتو بسیار پر کاربرد است. چراکه برای نگهداری وسایل تاتو کاربرد بسیار عالی دارد. یکی از لوازم تاتو تشتک انگشتری رنگ تاتو است. این ظرف بسیار کوچک بوده و برای استفاده از حجم کمتر رنگ تاتو کاربرد دارد. زمانی که تشتک رنگ بر روی میز تاتو کار قرار می‌گیرد احتمال افتادن این ظرف بسیار زیاد است. اکنون این سوال پیش می‌آید که برای جلوگیری از این اتفاق باید چه کاری انجام داد؟ تا آخر این مطلب با ما همراه باشید تا به جواب این سوال برسید. شما عزیزان با مطالعه کامل این مطلب از وب سایت مریم حیدری بیشتر با پایه قلم تاتو یا استند تاتو سیلیکونی آشنا خواهید شد.

هولدر و استند سیلیکونی چه کاربردهایی دارد؟

استند تاتو سیلیکونی بسیار پر کاربرد است. هولدر و استند سیلیکونی برای نگهداری دستگاه تاتو و تشتک رنگ تاتو کاربرد دارد. در زیر به توضیح بیشتری درباره کاربردهای این محصول میپردازیم:

نگهداری تشتک رنگ تاتو

تستک رنگ یکی از لوازم جانبی مهم در تاتو است. این تشتک ظرف کوچکی است که برای استفاده از حجم کمتر رنگ تاتو استفاده می‌شود. اگر پیگمنتر این ظرف را در حین کار بر روی میز کار خود بگذارد احتمال اینکه بیافتد بسیار زیاد است. در اینجا استند و هولدر سیلیکونی به کمک پیگمنتر می‌آید و از افتادن تشتک رنگ تاتو جلوگیری می‌کند.

نگهداری دستگاه تاتو

علاوه بر اینکه باید وسیله‌ای باشد که تشتک رنگ تاتو را نگهداری کند، باید بخشی برای نگهداری قلم تاتو نیز وجود داشته باشد. استند سیلیکونی تاتو به عنوان یک هولدر نگهدارنده دستگاه تاتو نیز کاربرد دارد.

مزایای استفاده از هولدر و استند سیلیکونی تاتو

با استفاده از این محصول نه تنها پرستیژ کاری پیگمنتر حفظ می‌شود، علاوه بر آن از آلودگی دستگاه و سوزن تاتو جلوگیری می‌شود. رعایت بهداشت یکی از نکات بسیار مهم در زمان تتو و فیبروز ابرو است. استند و هولدر تاتو بهترین وسیله برای رعایت بهداشت در حین کار است. چراکه با این محصول، دستگاه و دیگر ابزار و وسایل تاتو کثیف نمی‌شوند.

مشخصات و ویژگی‌های استند تاتو سیلیکونی (هولدر دستگاه و تشتک رنگ)

هولدر و استند تاتو سیلیکونی از جنس سیلیکون است. به دلیل اینکه جنس این محصول سیلیکون می‌باشد بسیار نرم و انعطاف‌پذیر است. هولدر دستگاه تاتو دارای رنگ بندی‌های متنوعی است. این محصول براحتی شستشو و استریل می‌شود. با انواع مواد پاک کننده مثل الکل و سارفوسپت می‌توان هولدر جا قلم و جا تشتک را شستشو و استریل کرد. هولدر و استند سیلیکونی برای قرار دادن انواع دستگاه‌های تاتو، انواع قلم میکروبلیدینگ و فیبروز، انواع سوزن‌ها و تشتک و انگشتری رنگ تاتو بسیار مناسب است.

این استند برای جاگیری دستگاه‌های پن و قلمی‌ بسیار کاربردی است. با استفاده از استند و هولدر سیلیکونی می‌توانید تشتک رنگ را در کنار رنگ‌های تاتو خود بدون استرس نگه دارید. پایه تشتک و پایه دستگاه سیلیکونی بسیار سبک است. به راحتی می‌توانید تشتک انگشتری رنگ تاتو را شسته و تمیز کنید.به طور کلی مشخصات این محصول عبارت است از:

  • نظم دهنده ابزار تاتو در حین کار
  • دارای جای اختصاصی برای نگهداری دستگاه‌های پن و میکروپیگمنتیشن
  • دارای جای اختصاصی برای تشتک رنگ و سر سوزن
  • کیفیت عالی و مقاوم
  • اندازه دقیق مناسب برای تشتک رنگ تتو
  • جای اختصاصی برای ظرف رنگ بزرگ یا کوچک

قیمت و خرید استند نگهدارنده لوازم تتو مدل سیلیکونی

قیمت این محصول با توجه به کارایی و عملکردهای متفاوتی که دارد بسیار عالی است. همچنین لازم است این نکته را بدانید که این محصول دارای جنس‌های متفاوتی است و با قیمت‌های مختلفی در فروشگاه‌های مختلف به فروش می‌رسد. حتما سعی کنید هولدر سیلیکونی را اصل و مرغوب خریداری کنید تا لوازم شما در حین کار از روی آن نیافتند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *