آکادمی مریم حیدری

معتبرترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در شرق تهران

در آکادمی فیبروز مریم حیدری به عنوان بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در شرق تهران، باکیفیت‌ترین خدمات میکروبلیدینگ ابرو در تهران را ارائه می‌نماییم. بهترین میکروبلیدینگ کار در تهرانپارس خدمات میکروبلیدینگ ابرو را در این مرکز انجام می‌دهد. در نتیجه می‌توانید از کیفیت خدمات‌مان مطمئن باشید. برگزاری بهترین دوره آموزش میکروبلیدینگ در تهران نیز از نمونه خدمات ما می‌باشد.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو یکی از روش‌های هاشور است که به شما در داشتن ابروهایی زیبا و خوش فرم کمک می‌کند. میکرو ابرو از روش‌های بسیار جدید و طبیعی است که در این روش رنگدانه‌های طبیعی و ارگانیک به کمک سوزن یکبار مصرف در لایه سطحی پوست تزریق می‌شود. لازم به ذکر است که این روش قادر به تحریک پیاز مو است و سبب می‌شود تا ابروها مجدد رشد کنند. میکرو نسبت به سایر روش‌های هاشور ماندگاری بیشتری دارد و بسیار طبیعی‌تر است. میکروبلیدینگ ابرو حرفه‌ای باید توسط میکروبلیدینگ کار با تجربه انجام شود تا بتواند بهترین کیفیت از میکرو را به شما تحویل دهد. با توجه به نیمه دائمی بودن این روش، لازم است تا حتما آن را ترمیم نمایید. ترمیم میکروبلیدینگ ابرو زمان ماندگاری آن را به شدت افزایش می‌دهد.

بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در شرق تهران

برای انجام میکروبلیدینگ ابرو حرفه‌ای لازم است تا به یک مرکز معتبر مراجعه نمایید. در آکادمی فیبروز مریم حیدری به عنوان بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در شرق تهران، باکیفیت‌ترین خدمات میکروبلیدینگ ابرو را به شما عزیزان ارائه می‌نماییم. میکرو ابرو باید توسط میکروبلیدینگ کار متخصص انجام شود. ما در این مرکز توانسته‌ایم تیم مجرب و متخصصی را در این زمینه گرد هم آوریم. مواد مورد استفاده در میکرو ابرو از نکات مهم دیگر می‌باشد. در بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در شرق تهران از مواد معتبرترین برندها استفاده می‌نماییم. این مواد ارگانیک بوده و بدون سرب می‌باشند. در نتیجه هیچ عوارضی برای شما نخواهند داشت. استفاده از پک‌های یکبار مصرف و در محیطی کاملا بهداشتی نیز به ما در بالا بردن کیفیت خدمات‌مان کمک بسیار زیادی نموده است. ما به شما بهترین خدمات ممکن را با تضمین کیفیت ارائه می‌نماییم.

معتبرترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو در شرق تهران
بهترین میکروبلیدینگ کار در شرق تهران
آکادمی فیبروز مریم حیدری

بهترین میکروبلیدینگ کار در تهرانپارس

تخصص میکرو کار در کیفیت کار میکروبلیدینگ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. یک میکروبلیدینگ کار ابرو حرفه‌ای ابرو میداند که چه میزان رنگ برای قرینه و یکدست کردن ابروها باید وارد پوست شود. از طرفی با اصول زیبایی شناسی و آناتومی چهره کاملا آشنا می‌باشد. در این صورت می‌تواند بهترین فرم ابرو ممکن متناسب با چهره‌تان را طراحی کند. در آکادمی مریم حیدری، تیم متخصصی از بهترین میکروبلیدینگ کاران شرق تهران گرد هم آورده‌ایم تا بهترین خدمات میکروبلیدینگ ابرو را به شما عزیزان ارائه نماییم.

آکادمی مریم حیدری

مراحل میکروبلیدینگ ابرو

برای ارتقا سطح کیفیت ارائه خدمات میکروبلیدینگ ابرو در تهران، در مرکز مریم حیدری خدمات میکروبلیدینگ ابرو را طی مراحل زیر برای شما عزیزان انجام می‌دهیم:

مشاوره میکروبلیدینگ ابرو

مشاوره رایگان

در ارائه خدمات مشاوره آناتومی و فرم صورت شما مورد بررسی قرار می‌گیرد. همچنین مشاوران ما در ارتباط با سلیقه شما عزیزان از طریق مشاوره، اطلاعاتی را کسب می‌نمایند تا بتوانند بهترین فرم ابرو ممکن را برای شما طراحی نمایند. همچنین در ارتباط با نحوه اجرای میکرو اطلاعات دقیقی به شما ارائه خواهد شد تا بتوانید بهترین تصمیم ممکن را اتخاذ نمایید.

طراحی ابرو برای میکروبلیدینگ در شرق تهران

طراحی ابروها برای میکرو

با استفاده از دیوایدر و با توجه به مدل ابرو مد نظر شما طراحی ابروها برای شما با استفاده از مداد انجام خواهد شد. این مرحله کمک می‌نماید تا دید صحیحی از پایان کار ابروهایتان داشته باشید. در مرحله طراحی می‌توانیم مدل ابروها را تغییر دهیم تا به نتیجه دلخواه دست یابیم.

بی حسی ابرو

مرحله بی‌حسی

در این مرحله از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد بی‌حسی استفاده می‌نماییم. ما در آکادمی مریم حیدری از مواد باکیفیت برای بی‌حس کردن ابروها استفاده می‌کنیم. این کار کمک می‌نماید تا علاوه بر از بین بردن درد در حین کار برای شما عزیزان، میزان رنگ‌پذیری پوست نیز کاهش نیابد.

میکروبلیدینگ ابرو در تهران

انجام میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو با استفاده از دستگاه بلید که دارای 10 تا 12 سوزن بسیار ریز است انجام می‌شود. با استفاده از این دستگاه سوراخ‌هایی در پوست شما ایجاد می‌گردد و تزریق رنگدانه‌ها انجام می‌شود. لازم به ذکر است که عمق این سوراخ‌ها بایستی متناسب و صحیح باشد. این مرحله چندین بار تکرار می‌شود تا ماندگاری رنگ افزایش یابد.

مراقبت‌ قبل از میکرو ابرو

برای افزایش میزان رنگ پذیری پوست در انجام میکروبلیدینگ ابرو حرفه‌ای لازم است تا نکات زیر را در نظر داشته باشید:

مراقبت و نکات بعد از میکروبلیدینگ ابرو

لازم است تا بعد از انجام میکروبلیدینگ ابرو به نکات زیر توجه ویژه‌ای کنید:

مزایای میکروبلیدینگ ابرو

مزایای میکروبلیدینگ ابرو زیاد می‌باشند و همین موضوع کمک نموده تا از استقبال خوبی برخوردار شود. از نمونه مزایای میکروبلیدینگ ابرو می‌توان به داشتن فرم طبیعی و دلخواه ابروها اشاره نمود. از طرفی با توجه به نیمه دائمی بودن این تکنیک در صورت تمایل برای تغییر فرم ابروها می‌توانید از خدمات ریموو میکروبلیدینگ استفاده نموده و مدل ابروها را تغییر دهید. این تکنیک نسبت به تکنیک‌های دیگر ماندگاری بیشتری دارد. برای انجام آن از رنگ‌های ارگانیک استفاده می‌شود. در نتیجه هیچ عارضه‌ای به همراه نخواهد داشت.

آموزش میکروبلیدینگ ابرو در آکادمی مریم حیدری

آموزش میکروبلیدینگ ابرو در آکادمی مریم حیدری

در آکادمی مریم حیدری برگزار کننده دوره‌های آموزش میکروبلیدینگ ابرو به شما عزیزان هستیم. در این دوره آموزشی از صفر تا صد میکروبلیدینگ ابرو را به شما عزیزان آموزش می‌دهیم. همچنین مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور و مدرک آکادمی فی اروپا را به شما عزیزان اعطا می‌نماییم تا بتوانید کسب و کار خود را راه‌اندازی کنید. با شرکت در دوره آموزش میکروبلیدینگ مریم حیدری می‌توانید از خدماتی همچون:

  • پشتیبانی مادام العمر
  • ارائه رایگان کلیه تجهیزات در روز کلاس
  • آموزش بر روی مدل زنده

بهره‌مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر برای شرکت در دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو استاد مریم حیدری همین امروز با ما تماس بگیرید.

متداول‌ترین سوالات در زمینه میکرو ابرو

با توجه به تجربه چندین ساله‌مان در آکادمی مریم حیدری در این قسمت به پر تکرارترین سوالات شما عزیزان درباره میکروبلیدینگ ابرو پاسخ داده‌ایم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما در این مرکز تخصصی در تماس باشید:

میکروبلیدینگ مناسب چه افرادی است؟

همه افرادی که می‌خواهند فرم ابروهای زیبایی داشته باشند می‌توانند میکرو ابرو را انجام دهند. حتی افرادی که قبلا هاشور و یا سایه ابرو انجام داده‌اند نیز می‌توانند از این تکنیک برای ایجاد تغییرات در فرم ابروهایشان استفاده نمایند.

نتیجه نهایی میکرو ابرو چه زمانی مشخص می‌شود؟

بعد از اولین جلسه می‌توانید شاهد پر شدن ابروهای خود باشید. اما با توجه به وجود التهابات پوستی لازم است تا زمان ترمیم کامل پوست منتظر بمانید. البته بعد از جلسه ترمیمی نیز می‌توانید شاهد تغییر حسابی در ابروهای خود شوید.

چه کسانی نمی‌توانند میکروبلیدینگ انجام دهند؟

انجام میکروبلیدینگ ابرو برای افراد زیر ممنوع است:

  • افراد دارای اگزما
  • کسانی که پوست کلوئیدساز دارند.
  • بیماران پسوریازیس و اسکلردرمی
  • افراد با مشکلات عفونت قارچی، باکتری یا زحم‌های باز در اطراف ابروها
  • افراد دارای مشکلات انعقاد خون

آیا میکروبلیدینگ سبب ریزش ابروها می‌شود؟

خراش‌های ایجاد شده برای میکروبلیدینگ ابرو زیاد نیستند، در نتیجه این خراش‌ها آسیبی به فولیکول مو وارد نخواهند کرد. از طرفی با تحریک پیاز مو می‌تواند سبب افزایش رشد ابروها نیز شود.

ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟

ماندگاری میکرو ابرو را می‌توان بین 1 تا 3 سال دانست. البته در زمان ماندگاری عوامل زیادی مانند: کیفیت مواد استفاده شده، تخصص پیگمنتر، میزان رنگ‌پذیری پوست شما، توجه به نکات مراقبتی قبل و بعد از میکروبلیدینگ ابرو تاثیر بسیار زیادی دارد.

هزینه میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟

هزینه میکروبلیدینگ با توجه به وضعیت ابروهای شما و میزان مواد مصرفی مشخص می‌شود. برای کسب اطلاع دقیق از هزینه میکروبلیدینگ ابرو می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

آیا میکرو ابرو درد دارد؟

با توجه به ایجاد شیارهای پوستی، ایجاد درد کاملا طبیعی است. اما با استفاده از بهترین مواد بی‌حسی درد آن را برای شما عزیزان از بین می‌بریم.

آیا می‌توان میکروبلیدینگ ابرو را پاک کرد؟

برای پاک کردن میکروبلیدینگ می‌توانید از خدمات ریموو ما استفاده نمایید. با توجه به نیمه دائمی بودن این روش، پاک کردن آن کار سختی نیست.

میکروبلیدینگ ابرو بهتر است یا میکروپیگمنتیشن ابرو؟

میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن ابرو هر دو از سبک‌های مختلف هاشور ابرو می‌باشند. انتخاب هرکدام از این سبک‌ها بستگی به سلیقه شما عزیزان و وضعیت ابروهایتان خواهد داشت. برای داشتن انتخاب بهتر می‌توانید از خدمات مشاوره ما بهره‌مند شوید.

آکادمی مریم حیدری

عکس میکروبلیدینگ ابرو