آکادمی فیبروز مریم حیدری، بهترین مرکز فیبروز ابرو در تهران کلیه خدمات فیبروز ابرو را با بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می‌نماید. خانم مریم حیدری بهترین فیبروز کار تهران، برگزار کننده بهترین دوره آموزش فیبروز ابرو می‌باشند. اگر قصد انجام فیبروز ابرو را دارید و به دنبال مرکز معتبر برای انجام آن هستید، کافیست با ما در آکادمی فیبروز مریم حیدری در ارتباط باشید.

فیبروز ابرو چیست؟

فیبروز ابرو روش نیمه دائمی آرایش ابرو است که به صورت دستی و با تزریق رنگدانه به کمک سوزن یکبار مصرف در پوست انجام می‌شود. با کمک  این تکنیک آرایش نیمه دائم می‌توان تمامی نواقص ابرو را از بین برد و طرح دلخواه را برای ابروها ایجاد کرد. برای اینکه همیشه ابروهایی زیبا داشته باشید لازم است تا فیبروز را تمدید نمایید.

این تکنیک توسط یک شرکت صربستانی بنیان گذاری شده است. در کلمه فیبروز، فی به معنای نام شرکت صربستانی و بروز به معنای ابرو می‌باشد. با انجام فیبروز همیشه چهره‌ای زیبا و آراسته خواهید داشت و نیازی به انجام آرایش ابرو نخواهید داشت.

نمونه کارهای فیبروز ابرو

برای مشاوره و رزرو وقت با ما تماس بگیرید

سالن زیبایی مریم حیدری
سالن زیبایی مریم حیدری

مستر مریم حیدری

هزینه خدمات : 2,500,000 تومان

بهترین فیبروز کار در تهران

سرکار خانم مریم حیدری با چندین سال تجربه و تخصص در ارائه خدمات فیبروز، بهترین فیبروز کار در تهران می‌باشند. ایشان با تاسیس آکادمی رسمی توانسته‌اند تا تخصصی‌ترین خدمات ممکن در زمینه فیبروز ابرو را ارائه نمایند. به همین جهت نیز به عنوان بهترین فیبروز کار ابرو در تهران معرفی شده اند.

بهترین مرکز فیبروز ابرو در شرق تهران

آکادمی فیبروز مریم حیدری بهترین مرکز فیبروز ابرو در شرق تهران می‌باشد. خانم مریم حیدری عضو رسمی آکادمی فی اروپا می‌باشند. همچنین در این مرکز به واسطه همکاری با افراد متخصص و با تجربه در زمینه آرایش دائم توانسته‌ایم تا بهترین خدمات را ارائه نماییم. ما از بهترین مواد و رنگ‌ها نیز استفاده می‌نماییم تا بتوانیم فیبروز را با بیشترین زمان ماندگاری برای شما عزیزان انجام دهیم. همین خدمات باکیفیت کمک نموده است تا به عنوان بهترین مرکز فیبروز ابرو در شرق تهران معرفی شویم. اگر شما عزیزان نیز به دنبال دریافت بهترین خدمات فیبروز هستید، می‌توانید با اطمینان خاطر به این مرکز مراجعه نمایید.

فیبروز ابرو چگونه انجام می‌شود؟

فیبروز ابرو با استفاده از تیغ یا همان بلید پوست را برش می‌دهد. سپس رنگ مورد نظر شما به لایه‌های زیرین پوست راه خواهد یافت. این تکنیک توسط آقای برانکو بابیک موسس آکادمی فی ابداع شده است. قرینه سازی ابروها در این تکنیک از نسبت طلایی یا همان فی phi=1.681 استفاده می‌شود. فیبروز کار ابرو از تجهیزاتی مانند دیوایدر ابرو استفاده می‌کند تا ابروها را قرینه کشیده و سپس شروع به انجام فیبروز ابرو می‌نماید. انتخاب رنگ و طرح مناسب برای ابروهای شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، به همین دلیل باید بهترین فیبروز کار ابرو را بیابید.

در آکادمی مریم حیدری ابتدا خدمات مشاوره را به شما عزیزان ارائه می‌نماییم. در این صورت قادر هستید تا بهترین مدل و رنگ ممکن را برای ابرو خود انتخاب نمایید. سپس طرح مورد دلخواهتان با استفاده از ابزارهای ویژه فیبروز برای شما کشیده می‌شود. پس از تایید طرح ابروها، از باکیفیت‌ترین مواد بی‌حسی استفاده می‌کنیم. کیفیت مواد بی‌حسی مورد استفاده ما به صورتی است که علاوه بر عدم تاثیر منفی بر رنگ‌پذیری پوست شما، میزان درد حین کار را کاهش خواهد داد. پس از بی‌حسی پوست، فیبروز برای شما با بروزترین تکنیک‌ها انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است که ما از بهترین رنگ‌های موجود در بازار که از محصولات برند phi می‌باشند استفاده می‌نماییم. به هیچ عنوان مواد مضری مانند سرب، اکسید آهن، نیکل و سایر مواد مضر در این رنگ‌ها استفاده نمی‌شود. رنگ‌های مورد استفاده ما از مواد طبیعی تولید می‌شوند و هیچ قرمزی از خود بجای نخواهند گذاشت.

پیشنهاد بهترین رنگ ابروها متناسب با رنگ پوست

برای انتخاب بهترین رنگ ممکن برای فیبروز لازم است تا بهترین رنگ ممکن را انتخاب نمایید. در انتخاب رنگ فیبروز حتما باید به رنگ ابروها توجه زیادی کرد.

از طرفی لازم است تا این رنگ متناسب با رنگ پوست صورت نیز باشد. برای داشتن بهترین انتخاب ممکن می‌توانید از راهنمای زیر استفاده نمایید:

 • بهترین رنگ برای پوست‌های سبزه، سایه‌های سرد قهوه‌ای تیره می‌باشد.
 • برای پوست تیره، رنگ شکلاتی گرم انتخاب ایده‌آلی است.
 • اگر پوست روشنی دارید قطعا انتخاب رنگ‌های عسلی روشن جذابیت چهره‌تان را افزایش خواهد داد.

 

انواع مدل‌های هاشور فیبروز

فیبروز در مدل‌های مختلفی انجام می‌شود. از جمله این روش‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

فیبروز ابرو مدل spine-3

spine-3

فیبروز spine-3 با نام هاشور ابرو تیغ ماهی نیز شناخته می‌شود. انتهای ابروها نقطه کانونی در این مدل می‌باشد.

فیبروز ابرو مدل spine-5

spine-5

این مدل به نام ابرو آسیایی است که قسمت پایین ابرو بین قسمت ابتدایی و قوس ابرو نقطه کانونی هاشور است.

فیبروز ابرو spine-6

فیبروز ابرو spine-6

قسمت قوس پایینی ابرو در این مدل نقطه کانونی است و با نام هاشور کلاسیک نیز شناخته می‌شود.

فیبروز ابرو مدل upper spine

upper spine

نقطه کانونی این مدل در قسمت بالایی ابرو است.

مزایای فیبروز ابرو

اگر فیبروز ابرو توسط بهترین فیبروز کار ابرو انجام شود،قطعا ابروهای شما به طور طبیعی خوش حالت و زیبا خواهند شد. از اصلی‌ترین مزایای این تکنیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

معایب فیبروز چیست؟

یکی از اصلی‌ترین معایب فیبروز این است که  اگر فردی قبلا تاتو ابرو انجام داده باشد، قادر به انجام این تکنیک نخواهد بود. در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی توسط فیبروز کار آسیب‌های جدی شما را تهدید خواهد کرد. همچنین عدم تخصص شخص می‌تواند سبب شود تا مدل ابروهایتان به صورت دلخواهتان نباشد. با مراجعه به یک مرکز معتبر می‌توانید این موارد را تجربه نکنید.

ماندگاری فیبروز چقدر است؟

ماندگاری فیبروز ابرو به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. به‌طور کلی این روش با ماندگاری بین 6 تا 12 ماه است. در آکادمی فیبروز ابرو مریم حیدری با ارائه خدمات مشاوره رایگان به شما عزیزان کمک می‌نماییم تا بتوانید بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید. در ارائه خدمات مشاوره با بررسی تمامی شرایط کمک می‌نماییم تا بتوانیم زمان ماندگاری فیبروز را به بیشترین حد ممکن ارتقا دهیم. از عوامل بسیار مهم در زمان ماندگاری فیبروز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پوست شما

از مهم‌ترین نکات در ماندگاری فیبروز، نوع پوست شما می‌باشد. ماندگاری این تکنیک روی پوست چرب بسیار کم می‌باشد. ما در آکادمی فیبروز ابرو مریم حیدری برای تنظیم چربی پوست شما اسکراب صورت انجام می‌دهیم تا بتوان با تنظیم چربی پوست ماندگاری فیبروز را افزایش داد.

وضعیت هورمون‌ها

انجام فیبروز در زمان قاعدگی، بارداری و در زمان شیردهی پیشنهاد نمی‌شود. چراکه تغییرات هورمونی سبب کاهش میزان رنگ‌پذیری پوست و کاهش آستانه تحمل درد شما خواهد شد. پیشنهاد می‌شود در این دوران برای فیبروز مراجعه نکنید.

عمق فیبروز

شیارهای پوستی ایجاد شده باید به‌طور دقیق و متناسب انجام شود. در صورت کم عمق بودن این شیارها میزان ماندگاری فیبروز نیز کاهش می‌یابد. یک فیبروز کار حرفه‌ای میداند که متناسب‌ترین میزان فشاری که باید به پوست وارد شود چقدر است.

مهم‌ترین نکات قبل و بعد از فیبروز

برای بالا بردن کیفیت و همچنین افزایش زمان ماندگاری لازم است تا به نکات مهم قبل و بعد از فیبروز توجه بسیار ویژه‌ای داشته باشید:

نکات مهم قبل از فیبروز ابرو

 • تا حداقل 20 روز قبل از فیبروز ابرو لایه برداری پوست، لیزر درمانی، استفاده از مواد شیمیایی ممنوع می‌باشند.
 • سعی کنید در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیرید تا پوست شما دچار آفتاب سوختگی و حساسیت نشود.
 • حتما باید پوست شما سالم و عاری از هرگونه زخم باشد.
 • از رنگ کردن ابروها خودداری کنید.
 • از خوردن قهوه، آسپرین و یا مسکن‌ها 24 ساعت قبل از انجام فیبروز خودداری کنید.

مراقبت‌های بعد از فیبروز ابرو

با رعایت نکات مهم بعد از انجام فیبروز قادر خواهید بود تا زمان ماندگاری آن را به میزان بسیار چمشگیری افزایش دهید. از مهم‌ترین نکات مراقبتی در این زمینه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

هزینه فیبروز ابرو

از عوامل موثر در قیمت فیبروز ابرو می‌توان به مواد مورد استفاده اشاره نمود. تکنیک مورد کاربرد از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت فیبروز می‌باشد.

ما در آکادمی فیبروز مریم حیدری با در نظر گرفتن پکیج‌های تخفیفاتی ویژه بهترین خدمات ممکن را با قیمتی عالی به شما عزیزان ارائه می‌نماییم.

برای اطلاع از تخفیفات ما کافیست با ما در ارتباط باشید.

 

آموزش فیبروز ابرو

برگزاری دوره‌های آموزش فیبروز از دیگر تخصص‌های ما در این آکادمی است. برای شرکت در دوره‌های آموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد خانم مریم حیدری

می‌توانید با ما در این مرکز آموزشی در ارتباط باشید. از جمله خدمات ویژه‌ی ما در این آکادمی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پشتیبانی مادام العمر

 • ارائه رایگان کلیه تجهیزات در روز کلاس

 • آموزش بر روی مدل زنده

برای کسب اطلاعات بیشتر برای شرکت در دوره آموزش فیبروز ابرو استاد مریم حیدری همین امروز با ما تماس بگیرید.