تاتو و شیدینگ لب در شرق تهران

 

برای اینکه همیشه لب‌هایی خوش رنگ و زیبا داشته باشید می‌توانید از خدمات شیدینگ لب، تاتو خط لب، رژ لب دائم که جزو تکنیک‌های آرایش دائم صورت می‌باشند استفاده نمایید. در مرکز تخصصی فیبروز مریم حیدری، باکیفیت‌ترین خدمات شیدینگ لب در شرق تهران را ارائه می‌نماییم. شیدینگ و کانتور لب را بدون درد و تورم برای شما عزیزان انجام می‌دهیم. برای افزایش میزان جذابیت رنگ رژ دائم نیز از بهترین مواد و جوهر تاتو استفاده می‌نماییم.

شیدینگ یا تاتو لب چیست؟

شیدینگ لب یکی از روش‌های تاتو لب و آرایش دائم صورت است. این روش به شما در داشتن لب‌هایی خوش رنگ و برجسته کمک می‌کند. با استفاده از شیدینگ لب می‌توان معایب لب را نیز از بین برد و لب‌های متقارن و هماهنگ داشت. رنگ مورد استفاده در این تکنیک از رنگ‌های ارگانیک می‌باشد و هیچ ضرری نخواهد داشت. با استفاده از سوزن رنگ مورد علاقه‌تان به زیر پوست لب تزریق خواهد شد. لازم به ذکر است که تاتو لب دائمی نیست و بعد از گذشت زمان نیاز است که ترمیم شود.

نمونه کارهای شیدینگ لب

برای مشاوره و رزرو وقت با ما تماس بگیرید

سالن زیبایی مریم حیدری
سالن زیبایی مریم حیدری

مستر مریم حیدری

هزینه خدمات : 2,500,000 تومان

مراحل انجام شیدینگ لب در بهترین مرکز تاتو شرق تهران

 

در آکادمی خانم مریم حیدری به‌عنوان بهترین مرکز شیدینگ لب در شرق تهران بهترین خدمات ممکن را برای شیدینگ و تاتو لب به شما عزیزان ارائه می‌نماییم. مراحل آن در این مرکز تخصصی عبارت است از:

مشاوره رایگاه شیدینگ لب در شرق تهران

مشاوره رایگان

در وهله اول به شما عزیزان مشاوره‌های لازم را ارائه می‌نماییم. با دریافت مشاوره می‌توانیم با سلایق و نظرات شما آشنا شده و بهترین سبک و رنگ ممکن را به شما عزیزان پیشنهاد نماییم.

طراحی لب برای تاتو لب در شرق تهران

طراحی لب ها

با استفاده از تخصصی‌ترین ابزار، توجه به ترند روز و از همه مهم‌تر اصول زیبایی شناسی طراحی لب‌ها را برای شما انجام می‌دهیم. این مرحله کمک می‌کند تا دید دقیقی از نتیجه کار داشته باشید.

بی حس کردن لب برای انجام شیدینگ لب

بی‌حسی لب‌ها

با توجه به اینکه شیدینگ لب با تزریق رنگ توسط سوزن انجام می‌شود و لب‌ها عضله هستند لازم است تا از بی‌حسی استفاده شود. ما از باکیفیت‌ترین مواد بی‌حسی استفاده می‌نماییم تا هیچ دردی را احساس نکنید.

شیدینگ لب در شرق تهران با بهترین قیمت

انجام شیدینگ لب

در این مرحله با انتخاب صحیح نوع سوزن و اندازه آن با استفاده از باکیفیت‌ترین دستگاه‌های شیدینگ لب ممکن برای شما عزیزان تاتو را انجام می‌دهیم. این مرحله توسط متخصص‌ترین پیگمنترها در این مرکز انجام می‌شود.

مزایای شیدینگ لب

 

شیدینگ و تاتو لب به دلیل مزایای زیاد خود این روزها به شدت مورد استقبال قرار گرفته است. از اصلی‌ترین مزیت‌های این تکنیک می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

مراقبت‌های لازم بعد از انجام شیدینگ

 

بعد از انجام تاتو لب لازم است تا تمامی موارد زیر را رعایت نمایید:

ماندگاری شیدینگ لب چقدر است؟

 

با توجه به اینکه شیدینگ از روش‌های آرایش نیمه دائم می‌باشد، گذشت زمان سبب کمرنگ شدن آن خواهد شد. عوامل زیادی در زمان ماندگاری این تکنیک موثر می‌باشند. از جمله میزان رنگ‌پذیری پوست شما، کیفیت مواد مورد استفاده، تخصص پیگمنتر، توجه به زمان مراجعه برای انجام تاتو از موارد مهم در مدت زمان ماندگاری آن می‌باشد. با رعایت تمامی این نکات میزان ماندگاری شیدینگ لب را می‌توان بین 6 تا 10 ماه دانست. لازم به ذکر است که پیشنهاد می‌شود در دوران قاعدگی، بارداری و شیردهی به دلیل ایجاد تعییرات در هورمون‌ها بهتر است برای انجام تاتو مراجعه نفرمایید.

شیدینگ مناسب چه افرادی است؟

 

این تکنیک برای تمامی خانم‌هایی که به زیبایی خود اهمیت می‌دهند انتخاب ایده‌آلی است. با انجام تاتو لب همیشه لب‌هایی خوش رنگ خواهید داشت و دیگر هیچ نگرانی از بابت پاک شدن رژ لب نخواهید داشت. افرادی که لب‌هایی نازک و ظریف دارند با کمک این روش می‌توانند لب‌های خود را برجسته‌تر نمایند. در صورت عدم قرینگی لب‌ها به راحتی با این تکنیک می‌توان آنها را قرینه نمود. از این تکنیک همچنین برای پوشاندن معایب و زخم‌های لب نیز می‌توان بهره برد.

فرق شیدینگ لب با رژ لب چیست؟

 

تکنیک شیدینگ با رژ لب متفاوت می‌باشد. در تکنیک شیدینگ از رنگ‎‌های خاص برای تقویت رنگ طبیعی لب‌ها استفاده می‌شود. این درحالی است که در تاتو رژ لب رنگ لب به‌طور کامل تغییر خواهد کرد. هر کدام از این تکنیک‌ها با دستگاه‌های متفاوتی انجام می‌شوند. مدت زمان ماندگاری تاتو رژ لب نیز به نسبت شیدینگ بسیار بیشتر می‌باشد.

شما عزیزان برای انجام شیدینگ لب در شرق تهران با بالاترین کیفیت ممکن و به صورت تضمینی می‌توانید به مرکز تخصصی سرکار خانم مریم حیدری مراجعه نمایید.