آکادمی مریم حیدری

تاتو خط چشم با متد جدید میکروپیگمنتیشن خط چشم

تاتو خط چشم دائمی از خدمات ویژه ما در آکادمی تخصصی فیبروز مریم حیدری است. تاتو خط چشم بدون درد و با بیشترین زمان ماندگاری با تضمین عدم تغییرات در رنگ را می‌توانید با ما تجربه کنید. اگر می‌خواهید که هاشور خط چشم همیشگی داشته باشید قطعا این خدمت انتخاب بسیار مناسبی برای شما عزیزان خواهد بود. شما می‌توانید بسته به سلیقه‌تان هریک از روش‌های بن مژه، سایه، شیدینگ و یا خط چشم را انتخاب نمایید. ما معتبرترین مرکز تاتو خط چشم در شرق تهران هستیم و در این زمینه می‌توانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه نماییم.

تاتو خط چشم چیست؟

تاتو خط چشم از تکنیک‌های آرایش نیمه دائم است که بر روی چشم اجرا می‌شود. با توجه به اینکه چشم‌ها تاثیر بسیار زیادی در جذابیت چهره دارند، باید همیشه سرحال باشند. برای داشتن چشمانی سرحال می‌توانید از خط چشم استفاده کنید. خط چشم با پر رنگ‌تر کردن خط پشت پلک می‌تواند چهره شما را سرحال کرده و زیبایی چشمانتان را چندین برابر نماید. تاتو خط چشم روشی ایده‌آل برای افرادی است که تسلط کافی برای قرینه کشیدن خط چشم یا فرصت کافی برای آرایش چشم خود ندارند. این عزیزان با تاتو چشم می‌توانند یک تاتو دائمی داشته باشند.

با توجه به نیمه دائم بودن خط چشم لازم است تا با گذشت زمان آن را ترمیم نمایید. خط چشم پهن و باریک از مدل‌های مختلف آن است که بسته به فرم چشم‌ها باید بهترین مدل ممکن را انتخاب کنید.

تاتو خط چشم در شرق تهران
بهترین مرکز تاتو خط چشم در شرق تهران​
آکادمی فیبروز مریم حیدری

بهترین مرکز تاتو خط چشم در شرق تهران

انتخاب بهترین مرکز تاتو خط چشم برای اطمینان از کیفیت خدمات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. ما در مرکز تخصصی مریم حیدری از تخصصی‌ترین ابزار برای همگام سازی رنگ و شکل مژه‌ها با حالت چشم‌های شما عزیزان استفاده می‌نماییم. ابتدا طرح پیشنهادی تاتو خط چشم را با دانش علوم زیبایی شناسی و توجه به متد روز دنیا برای شما عزیزان طراحی می‌کنیم. سپس با استفاده از بهترین مواد و رنگ‌ها، تاتو توسط بهترین تاتوکاران برای شما عزیزان انجام خواهد شد.

چشم یکی از حساس‌ترین نقاط می‌باشد. به همین دلیل است که باید از بهترین مواد برای بی‌حسی آن استفاده نمود. تخصص تاتوکار از دیگر نکات بسیار مهم در این زمینه است. ما در این مرکز با بهترین و متخصص‌ترین تاتوکاران همکاری می‌نماییم تا بتوانیم به شما عزیزان بهترین خدمات ممکن را ارائه نماییم.

لازم به ذکر است رنگ مورد استفاده نیز باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا با گذشت زمان سبب تغییر رنگ نشود. ما تضمین می‌نماییم که از بهترین جوهر تاتو استفاده می‌نماییم.

نکات مهم قبل از انجام تتو خط چشم

برای افزایش زمان ماندگاری تاتو لازم است تا به موارد زیر قبل از مراجعه توجه ویژه‌ای نمایید:

مراقبت بعد از تاتو خط چشم

توجه به نکات مراقبت بعد از تاتو کمک می‌کند تا بتوانید به میزان بسیار چشمگیری زمان ماندگاری تاتو را افزایش دهید. این نکات عبارتند از:

متداول‌ترین سوالات

در ادامه این مطلب پر تکرارترین سوالات شما عزیزان را پاسخ داده‌ایم. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی نیز می‌توانید از خدمات مشاوره ما بهره‌مند شوید:

قیمت تاتو خط چشم چقدر است؟

از عوامل تعیین کننده قیمت تاتو خط چشم می‌توان به مدل خط چشم انتخابی، مواد مورد استفاده، تخصص پیگمنتر اشاره نمود. ما در آکادمی تخصصی مریم حیدری نهایت تلاش خود را نموده‌ایم تا تمامی خدمات را با بهترین قیمت ممکن به شما عزیزان ارائه نماییم. برای استعلام قیمت دقیق تنها کافیست با ما در تماس باشید.

مدت زمان ماندگاری هاشور چشم چقدر است؟

میزان رنگ‌پذیری پوست و همچنین وضعیت جسمانی شما در زمان ماندگاری تاتو خط چشم اهمیت بسیار زیادی دارد. افراد مبتلا به تیروئید و یا کم خونی اغلب پوستی با رنگ‌پذیری پایین دارند.

همچنین در صورت بهم ریختگی هورمون‌ها در زمان‌هایی مانند دوران قاعدگی، بارداری و شیردهی نیز رنگ پذیری پوست کاهش چشمگیری خواهد داشت.

تخصص پیگمنتر و کیفیت جوهر تاتو از دیگر عوامل بسیار مهم می‌باشند. شما عزیزان با توجه به نکات مهم برای تعیین زمان انجام تاتو و همچنین مراجعه به یک مرکز معتبر قادر خواهید بود تا زمان ماندگاری را به بیشترین زمان ممکن افزایش دهید.

لازم به ذکر است با مراجعه برای ترمیم تاتو در زمان مقرر نیز می‌توانید میزان ماندگاری تاتو را افزایش دهید.

عوارض تاتو خط چشم چیست؟

با مراجعه به یک مرکز معتبر می‌توانید از تمامی عوارض تاتو خط چشم در امان باشید. عدم تخصص پیگمنتر می‌تواند آسیب‌های زیادی به چشم شما وارد کند. همچنین عدم رعایت نکات بهداشتی می‌تواند سبب آلودگی و التهاب پلک شما شود. در صورت عدم استفاده از مواد باکیفیت و مرغوب نیز برای شما آلرژی ایجاد خواهد شد. پیشنهاد می‌نماییم در انتخاب خود دقت کرده و بهترین مرکز تاتو ممکن را انتخاب نمایید. 

بن مژه و تاتو خط چشم چه تفاوت‌هایی دارند؟

یکی از تفاوت‌های اصلی بن مژه با تاتو را می‌توان طبیعی بودن آن دانست. بن مژه خطی است که در پلک بالایی و محل رویش مژه‌ها زده می‌شود. اما تاتو دقیقا روی پلک کشیده خواهد شد. با انجام بن مژه، مژه‌های شما بسیار پرپشت‌تر نشان داده خواهند شد. لازم به ذکر است که ماندگاری هر دو تکنیک مشابه می‌باشد.